2726
عنوان

کنکور

794 بازدید | 32 پست

سلام من رشتم ریاضی هستش.امسال میرم دهم میخواستم راهنماییم کنید برای کلاس و کنکور و کتاب و همه چیز میخوام بدونم چیکار کنم.خیلی بلاتکلیفم لطفا راهنماییم کنید

برو توی تِلگرام سرچ کن @Amirmirhelli ... کانالش خوبه هم منابع رو گفته هم نحوه مطالعه و ...

یه کنال دیکه هم هست سرچ کن @Alirezaafsharofficial اونم خیییییییلی خوبه خیلی بهت کمک میکنه 

میگم زشت نیست یه اقایی هزار و اندی ساله منتظره ۳۱۳ نفره؟😔😔😔 .... روزی میاید از سوی مهربانی ... بیاین همگی دعا کنیم تا زودتر بیاد ... الهم عجل لولیک الفرج ... 

از این کتابا که کنکورای سال قبل رو توش داره بخر.

(از اینا که جلوی سوال زده از کدوم کتاب و صفحه سوال طرح شده)

دونه دونه از اول شروع کن خوندن

سوال اول رو بخون جوابش رو بده

بعد جلو سوال زده مال کدوم درس و صفحه و کدوم ساله .برو کل اون صفحه رو کامل بخون

اینجوری هم تستهای سالهای قبل رو خوندی هم درس هات مرور کردی

البته قبلش یه دور باید تمام کتابات رو خونده باشی😊

چرا باید بخاطر رفتار خشنم معذرت بخوام؟؟؟؟  اونایی که منو به اینجا رسوندن , هیچوقت ازم معذرت نخواستن...                                                 👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻                                                   میشه واسم دعا کنید به خواستم برسم؟ممنون                     

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
ببین برنامه ریزی منطقی و درس خوندن مداوم و مفید از همه چی مهمتره...شاید اولش خوب بخونی ولی پیشرفت نکنی نباید اصلا ناامید بشی ...بهتره یه آزمون آزمایشی ثبت نام کنی یا اگه نتونستی سوالاشو گیر بیاری خودت از خودت آزمون بگیری...

برای برنامه ریزی باید وقتتو سه قسمت کنی و دو قسمت رو بدی به اختصاصی و یک قسمت رو بدی به عمومی

شما اسم هیچ کدوم از این کتابارو میدونین؟

اسمش یادم نیست ولی من قلم چی داشتم این مدلو

که نخوندم😂

اما شما بخون😁

چرا باید بخاطر رفتار خشنم معذرت بخوام؟؟؟؟  اونایی که منو به اینجا رسوندن , هیچوقت ازم معذرت نخواستن...                                                 👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻                                                   میشه واسم دعا کنید به خواستم برسم؟ممنون                     

[QUOTE=104884210]شما موسسه خوبی برای آزومون های ازمایشی سراغ داQUOTE

من خودم قلمچی میدادم بعضی وقتا سوالات گزینه ی دو رو هم ه

حل میکردیم قلمچی هر دو هفته یه بار بود ولی گزینه ی دو

فاصله ی بین آزموناش بیشتر بود اما سوالاش استانداردتر بود مخصوصا هندسه اش ...به نظرم یکی از این دوتا رو انتخاب کن اما خیلی به درصدات اهمیت نده وفقط سعی کن آزمونو خوب تحلیل کنی جوری که اگه دوباره اون آزمونو بگیرن ازت صد بزنی درصداش ناامیدت نکنن چون ممکنه یه آزمون خیللی سخت یا آسون طراحی شده باشه تو خوب بابرنامه آزمون پیش برو و مدیریت زمان رو سر آزمونتمرین کن اگه قلمچی رفتی سوالات هندسه گزینه دو رو خودت بزن

اگه با برنامه درس نخونی و تحلیل نکنی آزمونا فقط اعصابتو خورد میکنننمیکننن پس حواست به برنامه باشه...من توصیه میکنم قلمچی بدی ولی از سوالات درسای اختصاصی گزینه ۲غافل نشی

توی هر درسی ایراد داشتی سعی کن هر روز یا بیشتر روزای هفته تو برنامه ات بزاریش مطمئن باش نتیجه میگیری...مثلا اگه شیمیت ضعیفه نزارش کنار نمیخواد هر روز ۲ساعت شیمی بخونی مثلاروزی۴۵دقیقه شیمی بخون یه روز در هفته مثلا دوساعتش کن تو برنامه ریزی اول درسا وتکالیف اون روزو که تو مدرسه داشتین بزار بعدش درسای فرداتو... به درسا به اندازه ضریبشون زمان بدد

پاسخنامه رو نمیداد ولی بعد آزمون میذاره رو سایت راستی یه خوبی قلمچی اینه که دفترچه ی غیرحوضپری داره برای آزمون بعد که قبل آزمون تو خونه بزنی نمیدونم گزینه دو هم داره یا نه

من نهم به خاطر آزمون نمونه قلمچی هم میدادم اون موقع میداد بعد گفتن تو شعبه هاش تقلب میشه دیگه د

من نمونه قبول شدم امسال .شما الان کلاس چندمی؟کلاس کنکور چیزی هم میرفتی؟ و ی سوال دیگه رشتتون چی بود؟مرسی از پاسخگوییت.

2706