2726
عنوان

کنکور

198 بازدید | 27 پست

سلام بچه ها من خواهر زادم میخواد کنکور بده،چه آزمونی بهتره بنویسه؟درسش خوبه رتبشم ۲۰هزار اومده بود امسال دومین کنکورشه نظام جدید هس

گزینه دو هزینش شده ۹۰۰تومن ولی گفته همشو باید یکجا بدی،مترسیم بعدا بگه خوب نیستن بخواد عوض کنه هزینش بره

بنظرتون چ آزمونای آزمایشی خوبه بنویسه؟

...

من قلمچی میرفتم

‏200 سال پیش وقتی آمریکایی ها در لجن و کثافت زندگی میکردند ایرانیان مسواک میزدند.200 سال بعد وقتی آمریکایی ها کره ماه را فتح کردند ایرانیان همچنان مسواک میزدند!! آخه بهداشت خیلی مهمه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

هرکدوم از ازمونا یه خوبی داره قلمچی جامعه اماری بالایی داره باعث میشه شبیه کنکور باشه کاملا ولی گاج سوالای خوبی داره استاندارده سنجشم فقط 4 تا ازمون جامعش خوبه و گزینه دوهم شنیدم خوبه

قد:159/وزن شروع:70/وزن فعلی:58/وزن هدف:55/شروع:1دی97    
راضی بودی؟

اره خوب بود،البته من سال ۹۲ کنکور دادم،نمیدونم الانم خوب باشه یا نه

‏200 سال پیش وقتی آمریکایی ها در لجن و کثافت زندگی میکردند ایرانیان مسواک میزدند.200 سال بعد وقتی آمریکایی ها کره ماه را فتح کردند ایرانیان همچنان مسواک میزدند!! آخه بهداشت خیلی مهمه
سنجش هم آزمون آزمایشی داره؟قبول میکنن فقط جامع هارو شرکت کنه؟

بله سنجش تک آزمون میشه ثبتنام کرد اما یادتون باشه آزمونهای جامعش فقط به درد میخوره نه در طول سالش.بازم میگم ایشون نیاز به انگیزه و تلاش داره. 

2706