2726

سلام نی نی یار عزیز
لطفا این تاپیک رو حذف نکنید. چون من نه می خوام خودکشی کنم و نه می خوام اون رو ترویج کنم.
بلکه می خوام برای افرادی که خدای نکرده فکر یا قصدِ خودکشی دارن، یه مطلب بزارم که درواقع نقلِ قول از آقای زمانی قلعه (تجربه کننده 32 دقیقه مرگِ تقریبی) هست و مشاهداتِ ایشون از اوضاع و احوالِ افرادی که خودکشی کرده بودن و عذاب و رنجِ روحیه این افراد توی اون دنیا داشتن می کشیدن. (توی پستِ دوم به طورِ کامل مشاهداتِ ایشون رو میزارم) 
من توی چند روز گذشته، دو سه مرتبه به تاپیکهایی برخورد کردم که استارتر شون قصد و فکر خودکشی داشتن و متاسفانه بعضی از کاربران ِ کم لطف و بی ملاحظه سایت هم با اونا همراهی می کردن و روش‌های مختلفِ خودکشی رو با شوخی و خنده به اونا پیشنهاد می دادن، بدونِ اینکه به عواقب پیشنهادها و حرفهاشون فکر بکنن. 
من تا می خواستم این مطالب رو به منظورِ منصرف کردنِ استارتر بزارم تا شاید احساسش عوض بشه و دست از افکار ِ خودکشی برداره، به دلیلِ نظارت‌هایی که از طرف مسؤلینِ سایت  روی تاپیکها هست، اون تاپیک می ترکید و مطلبم ناقص می موند. به همین دلیل خواستم خودم یه تاپیک بزنم تا این مطالبی که می خوام بگم، در معرضِ دیدِ افرادِ بیشتری  بمونه.

از همه خانمهای دلسوز و مهربونِ سایت که برای جانِ انسان‌ها ارزش قائل هستن و در قبالِ این مساله احساسِ مسئولیت می  کنند، کمک و یاری می خوام که با تگ کردنِ دوستاشون و صدا کردنِ همدیگه، کمک کنن تا این تاپیک توسطِ افرادِ بیشتری دیده بشه (اگر بتونیم با این تاپیک، حتی یک نفر رو از خودکشی منصرف کنیم بازم خیلی خوبه) انشاءالله خدا نور و برکت و رحمتِ این کار رو به زندگیه همتون برگردونه 🙏

((خودکشی)) 

پاسخ آقای محمد زمانی قلعه (تجربه کننده 32 دقیقه مرگ تقریبی) به وضعیت افراد خودکشی کرده بعد از مرگ :

در میان ارواح انسان هایی که در آنجا مشاهده کردم، بدترین وضعیت را انسانهایی داشتند که خودشان را کشته و خودکشی کرده بودند.

این افراد همچون میوه ای که از درخت هستی کنده شده باشند، گویی خودشان را از کل هستی جدا کرده و انگار که در نوعی از تاریکی و تنهایی مطلق فرو رفته بودند و با هیچ چیز و هیچ جزئی از عالم ارتباط نداشتند.
 گویی در لایه ای غیرقابل نفوذ از تنهایی و بیکسی خود فرو رفته و به هیچ وجه قابلیت ارتباط گیری با عالم بیرون از خودشان را نداشتند.
اینها بدترین وضعیت عالم را برای خود به وجود آورده و به دست خودشان، خود را از کل عالم هستی - که همچون درختی کل اجزایش تا بینهایت به هم پیوسته است - کنده و جدا کرده بودند و بنابراین عملا از عالم جدا شده بودند.

می توانم بگویم این افراد در آن دنیا در حالتی شبیه به انفرادی قرار گرفته بودند.
البته نه اینکه دور و برشان دیواری باشد. بلکه منظورم این است که انزوایشان به حالتی بود که چیزی از دنیای پیرامونشان نمی فهمیدند. بی ارتباط با عالم شده ، در خود فرورفته و تک و تنها در شرایطی بسیار تلخ و غیرقابل وصف و بریده شده از همه چیز قرار داشتند.
شرایطشان بسیار تلخ و سخت بود.
فقط هنگامی که از دنیای مادی کسی  کار خیری انجام میداد و پاداشش را به یکی از اینها هدیه می کرد نوعی گشایش برای این فرد ایجاد میشد ، یعنی تنگنا و محدوده ی بسته ی انزوایش قدری وسیعتر و بازتر میشد.
اگر بخواهم تشبیه کنم، مثل کسی که درون کیسه ای قرار گرفته باشد و بدون اینکه در کیسه را باز کنند فقط کیسه را بازتر و وسیعتر کنند.
البته این فقط یک تشبیه بود. وگرنه چیزی که مادی و دیوارگونه باشد گرداگرد اینان را فرا نگرفته بود.
بلکه انزوای مطلقشان ناشی از عملشان و کشتن خودشان بود نه اینکه دیواره یا کیسه ای وجود داشته باشد.

ادامه 👇

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

چقد‌کارخوبی کردی استارتر.من‌اول فکرمیکردم‌اونایی‌ک‌میگن‌میخوایم‌خودکشی‌کنیم میخوان توجهابخودشون جلب شه و الکی میگن ولی وقتی دوستم خودکشی کردو فوت کردواقعاموضوع مهمی‌شد واسم😭

وَ لاَ تُلْقُوا بِأَيْدِيکُمْ‌ إِلَى‌ التَّهْلُکَةِ...195بقره

مشکل کارهای ما اینه که برای رضای همه کار میکنیم جز خدا. شهید ابراهیم هادی🥀 دعام کردی خبرم کن  میخوام برات ذکر یونسیه بگم(ایه 87 و 88 سوره انبیا) 👋

واقعا خیلی دلم میخواد بمیرم خودکشی کنم ازگناهش میترسم ولی فک کنم براکسی که افسردگی مفرط داشته باشه گناه نداشته باشه من واقعا روحم بیماره ومحتاج مرگم😔

بهت وفادارم عشق زندگیم⁦❤️⁩ خدایا همه موانع رو برسرعاشقابردار موانع سرراه منو عشقمم بردار الهی آمین😍برای رسیدن به عشقم صلوات بفرستین خداهمتونو به آرزوهاتون برسونه😘🤩

استارتر با نهایت احترام ب گفته هات و ارزشمند بودنشون و بدون شک درست بودنشون منم نظر خودمو میگم

اون کسی ک واقعا تصمیم ب خودکشی گرفته باشه نمیاد نظر خواهی تو نینی سایت و...اونکسی ک واقعا میخواد خودشو بکشه خستس و هیچکس نمیتونه براش کاری کنه و ی لحظه تموم میکنه کارو ...اینایی ک میان میگن خودکشی کن نیستن

ادامه  پست بالا🖕 ((خودکشی)) 

انسان پا بر روی زمین گذاشت تا یک دوره از سیر تکامل خود را بگذراند و برای این نوع از حیات قوانینی را خداوند یگانه و نیروی اعظم هستی وضع کرد که انجام صحیح آن قوانین پاداش و رعایت آن سعادت آخرت و عدم رعایت آن عذاب و عقاب خواهد داشت یکی از این اصول حق حیات درست و استفاده از نعمتهای موجود و مراقبت از جسم حامل روح است و کسی که در این مابین جسم و حیات را متعلق به خود دانسته و دست به خودکشی میزند نه تنها از درد و رنج و مشکلات ای جهان رها نمی شود بلکه دچار عذابی می شود که هرگز در تصور انسان نمی گنجد انتحار در تمام ادیان نفی شده و افرادی که دست به خودکشی می زنند از مرگ خود آگاه نمی شوند و خود را در تاریکی مطلق می بینند فکر می کنند در روی زمین هستند و کس دیگری را نمی بینند و تا زمانی که میبایست زندگی می کردند در همین حالت باقی می مانند وحشت و اضطراب همه وجود آنها در تمام آن مدت احاطه می کند و مدام خود را در جسدش می بیند ولی نمی تواند از آن استفاده کند یعنی نه حالت زنده که از جسد استفاده کند و نه حالت مرگ که از جسد جدا و دور شود پس از پایان این مدت که برابر مدت طبیعی عمر مادی بوده احساس مرگ و جدائی روح از بدن به او دست می دهد و وارد عالم روحی می شود که متناسب با اعمال زمینی و شرایط روحی او می باشد تحمل رنج و سختی در روی زمین بهتر از نادیده گرفتن حق حیات که نعمت الهی است و دچار عذاب سخت روحی شدن است 

ادامه 👇

شوهر خواهر منم خود کشی کرد...پسر عمم بود..من تو بعلش  بزرگ شده بودم...یه نوع پدر معنوی  برام محسوب میشد....

بار اول خوابشو دیدم...یکی دو هفته بعد از فوتش

توی خیابونهای خلوت و سرد شب راه میرفت و گم شده بود....راهشو میدا نمیکرد..و انگار خیابونهای سرد و خلوت و تاریک انتها نداشت

میدونم این خواب واقعیته....هرگز و هرگز از یادم نمیره

کاربری چهارممه.به لطف بعضیا.از سال ۸۷ عضوم
استارتر با نهایت احترام ب گفته هات و ارزشمند بودنشون و بدون شک درست بودنشون منم نظر خودمو میگم اون ...

چرا عزیزم همین دیشب بود که یک نفر روش خودکشی رو از کاربرا می پرسید 

2706