2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ا ن حاجتم دیگه رد شد..ولی خب من تو اون مدت نماز شب میخوندم نماز صبمم اصلا قضا نمیشد.شبی ک حاجتم رد ش ...

ای جانم چه خواب قشنگی 

حتما به صلاحت نبوده گلم ناراحت نشو 

راستی پریودی هم خودت میخوندی

💝 میشودبامحبت و شجاعت دروازه های زندگی برویت باز💝😍دعاهای معجزه😍لا حول و لا قوه الا بالله العلی العظیم اللهم  ایاک نعبد و ایاک نستعین💝
2728
قران و با صوت دانلود کردم  چون خودم عربی نمیتونم بخونم

سوره حشر خیلی آسونه عربیش

گوش بدی یاد میگیری

💝 میشودبامحبت و شجاعت دروازه های زندگی برویت باز💝😍دعاهای معجزه😍لا حول و لا قوه الا بالله العلی العظیم اللهم  ایاک نعبد و ایاک نستعین💝
ای جانم چه خواب قشنگی  حتما به صلاحت نبوده گلم ناراحت نشو  راستی پریودی هم خودت میخوندی

نه بهتره یا نایب بگیری یا روزای پاکی دوبار بخونی من اینجوری شنیدم

عزیزای دلم با دلای پاکتون دعام کنید واگه خواستین یه صلوات واسه برآورده شدن حاجتم بفرستین...ان شاءالله ک حاجت روا بشید ممنون ازهمتون مهربوناا😘

[QUOTE=104877186]توروخدا برای راحتی زایمانم دعاکنید اگه ذکری هم هست بهم بگید[/QUOTE

اخرای مفاتیح الجنان دوتا دعای اسانی زایمان هست،روی پارچه سفید تمیز بنویسید و نزدیک زایمان به ران راست ببندید و بعد از زایمان فورا باز کنید

ماه اخر سوره انشقاق بعد از هر نماز تلاوت کنید

موقع زایمان سوره مریم بخونید

موقع زایمان نادعلی ۹ بار و ایه الکرسی روی اب بخونید و بخورید

شاید مهمترین فکری که باید در مورد ازدواج کرد همینه که این آدم میتونه پدر خوبی برای بچه من باشه؟ وقتی پای بچه وسطه  حتی خود آدمم دیگه خیلی مهم نیست

دعا بین اذان و اقامه مستجابه و حتی بعضی علما بین اذان و اقامه دو رکعت نماز میخونن

شاید مهمترین فکری که باید در مورد ازدواج کرد همینه که این آدم میتونه پدر خوبی برای بچه من باشه؟ وقتی پای بچه وسطه  حتی خود آدمم دیگه خیلی مهم نیست

عزیزم چله حق شناس خیلی اداب داره احساس میکنم نمیتونم از پسش بربیام 

سوره حشر رو حتما باید شب خوند 

فقط 8 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر به وقت سه سالگی دلبندم .......خدایا کمکم کن هیچکسی جز خودت ندارم دوستای مهربونم اگه خواستید برام صلوات بفرستید انشالله همهگی حاجت روا بشید یاحسین جانم یا حضرت محمد دامن منتظرها با اولاد صالح سبز باشه یاحسین جانم درگیر عدد شش شدم اقاجان ای به قربان شش ماه زهرا من به قربان شش ماهت حسین جانم کشتی نجات ممنونم من و به الله وصل کردی اقاجان (نی نی من داره لود میشه  � اینقد درصد دیگه مونده 🤭🤗😍❤💋💋💋 یه صلوات واسش میفرستی ) خدایا شکرت نینی منم دنیا اومد ..بعد از تحمل روزهای سخت از دست دادن جنین شش ماهه ام خداوند مهربان این دخترمو از گلهای بهشتی به اغوشم رسوند دوستای خوبم التماس دعا دارم از همه تون ❤😍❤❤ . تیکر به وقت یک سالگی   به زودی دخترم یکسالش تمام میشه روزهای سختی را گذروندم روزهای پرازاسترس و الرژی دخترم اما گذشت اللن دخترقشنگم روبروم خوابیده و هفته دیگه تولدشه من واقعا هنوزم باورندارم که این گل زیبا مال منه با تمام وجودم دوستش دارم بندبند دلم به خنده علیه اون وصله و نگاهش که دوتا تیلع مشکیه تو صورت سفیدش برق میزنه دخترزیبای من تولدت مبارک مامانی حتی اگه بمیرم رویای داشتن تو قشنگترین خاطره در اعماق قلب منه ممنون خداوند قادرو مهربان هستم 
عزیزم چله حق شناس خیلی اداب داره احساس میکنم نمیتونم از پسش بربیام  سوره حشر رو حتما باید شب خ ...

زیارت عاشورای معمولی با صدلعن وسلام بخونید

روز و شبش فرقی نداره گلم

2706