2703
2553

زیارت عاشورا ی حق شناس معجزه کنندس واسه هر حاجتی لطفا توی گوگل سرچ کنید توضیحات کاملش هست

صلوات و دعای نادعلی کبیر  و سوره حشر هم خیلی گره گشا و مجرب در حاجت روایی *********صلوااااات رو هیچ وقت فراموش نکنید*****************

سوره توحید هم برای رفع نزاع و جر و بحث  و  در امان ماندن از سخت گیریهای دیگران نسبت به خودتان مثل آب رو آتیش میمونه گفته شده حتی زبان بند نیز هست

💝 میشودبامحبت و شجاعت دروازه های زندگی برویت باز💝😍دعاهای معجزه😍لا حول و لا قوه الا بالله العلی العظیم اللهم  ایاک نعبد و ایاک نستعین💝

مرسی عزیزم

منم بگم دعای سریع الاجابه امام موسی کاظم خیلی مجربه

خودمم خیلی ازش حاجت گرفتم

💜مهدی جان💜       اشتیاقی که به دیدار تو دارد دل من، دل من داند و من دانم و دل داند و من...              همسر خوب و وفادارم این را بدان که تمام وجود من در تو خلاصه شده است.سایه ات مستدام حضرت یار💑

من واسه یه حاجت زبارت عاشورا حق شناسو خوندم ولی حاجتم روا نشد در حالیکه خیلی امیدوار بودم😔😔

عزیزای دلم با دلای پاکتون دعام کنید واگه خواستین یه صلوات واسه برآورده شدن حاجتم بفرستین...ان شاءالله ک حاجت روا بشید ممنون ازهمتون مهربوناا😘

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

خلوص نیت و نداشتن کینه در دل موجب استجابت دعا میشود

💝 میشودبامحبت و شجاعت دروازه های زندگی برویت باز💝😍دعاهای معجزه😍لا حول و لا قوه الا بالله العلی العظیم اللهم  ایاک نعبد و ایاک نستعین💝
من واسه یه حاجت زبارت عاشورا حق شناسو خوندم ولی حاجتم روا نشد در حالیکه خیلی امیدوار بودم😔😔

دوباره بخون گلم تا حاجت نگرفتی بخون هرروز

2714
توروخدا برای راحتی زایمانم دعاکنید اگه ذکری هم هست بهم بگید

نادعلی و آبت الکرسی عالیه

سوره حشر رو چجوری بخونیم برای حاجتمون؟

چله هر شب بخونید تا گرفتن حاجت

سوره توحید رو چجوری بخونیم؟! روش خاصی داره؟

نه در طول روز هر چقدر تونستی بخون

چله هر شب بخونید تا گرفتن حاجت

چهل روز طول میکشه هر شب هم باید بخونم ؟ حتما حاجت میگیرم؟

تیکر رسیدن به آرزومه😍⭐                             خدایاشکرت🙂❤️                                         🕊️✨
چهل روز طول میکشه هر شب هم باید بخونم ؟ حتما حاجت میگیرم؟

من امتحان نکردم گلم فقط خیلی تعریفشو شنیدم

دوباره بخون گلم تا حاجت نگرفتی بخون هرروز

ا ن حاجتم دیگه رد شد..ولی خب من تو اون مدت نماز شب میخوندم نماز صبمم اصلا قضا نمیشد.شبی ک حاجتم رد شد صبش واسه نماز بیدار شدم ولی دلم گرفته بود نخوندم بعدش خواب دیدم اسم الله اومد تو آسمون وبعد شبیه دست شد ک بهم اشاره میکرد بیا ویه صدایی شنیدم ک گف تو واسمون عزیزییی....حال معنویم فوقالعاده بود اونروزا

عزیزای دلم با دلای پاکتون دعام کنید واگه خواستین یه صلوات واسه برآورده شدن حاجتم بفرستین...ان شاءالله ک حاجت روا بشید ممنون ازهمتون مهربوناا😘
2706