2737
2734
عنوان

نسل سوخته

236 بازدید | 31 پست

واقعا نسل سوخته که میگن ما دهه 60 هستیم 

نتیجه های کنکور که میبینم دلم میگیره البته خوشحالم برای همه بچه هایی که امسال قبول شدن امیدوارم موفق باشن ولی زمان ما این حق از ما گرفته شد من خودم با رتبه دوهزار صنایع غذایی شیراز روزانه خوندم سال 83 و  البته ارشد گرفتم و الان شاغلم ولی به سختی کارگیر اوردم دوستان من همه با رتبه های پنج هزار شش هزار شیمی و زیست خوندن و ارشد گرفتن و حالا بیکارن اون زمان کل شیراز شاید دو سه نفرتربیت معلم میخاستن و هیچ کس نمیرفت ولی امسال هرکس میپرسی دانشگاه فرهنگیان قبول شده باید یه ظرفیت هایی برای دهه 60 برای استخدام آموزش پرورش میزاشتن

حتی الان ازدواج برای دهه شصتیا سخت شده البته من متاهلم و دوستانی دارم با خانواده خوب ولی متاسفانه خاستگاری ندارن چون پسرای دهه 60 تا تونستن خودشون جمع وجورکنن 30 سالشون یا بیشتر شد و دیگه خاستگار دختران دهه60 نرفتن ازدختران دهه 70 که تربیت معلم یا شغل های دیگه دارن خاستگاری کردن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم ارشد صنایع غذایی ام عزیزم.واقعا سوختیم

دوستان گلم شیرازی هستم دیگه نپرسید کجایی هستی😘تیر 98:سلام خدا جونم ممنون که میخوای این ماه بعد چهار سال بهم نی نی بدی😘و تیکرم رو واقعی کنی.دوستت دارم.😘 31 مرداد:یک هفته قبل موعد بعد دو ساعت بی بی یه هاله خیلی توهمی انداخت😬.3 شهریور:میدونستم این ماه میخوای یه بچه سالم و صالح بهم بدی.عاشقتم خدا جونم.خودت ازش محافظت کن سالم بیاد بغلم😍26 شهریور:خدا جونم ممنون که صدای قلب عشقم رو شنیدم عاشقتم خدا جونم چجوری شکرت کنم😄.1آبان سونو nt الهی قربون دست و پای کوچولوت برم مادر با دیدنت قند تو دلم اب شد.خدایا ممنونم ازت❤16آذر سونو انومالی:👧دختری دارم با چشمای مشکی،پیرهن گلدار دومن زرشکی،دختر من صد قل هو الله داره،چشم سیاش هزار ماشالا داره ،خدایا شکرت بخاطر سلامتی عزیز دردونم😇1 دی:سلام مامانی قشنگم اتاقت مبارکت باشه الهی دورت بگردم💋.14 دی:امروز حرکاتت رو بوضوح از رو شکمم دیدم فکر کنم خیلی گرسنه ای که چند تا ضربه محکم به مامان زدی چراغ خونم.دردت به جونم.خدایا روزی هزار بار شکرت میکنم💞
2731

آخ گفتی

من نیز نسل سوخته ام

دوستای دسته گل منم مجردن چون آقا پسرای دهه شصتی میل دارن با کوچیکترا ازدواج کنن

جالبه دهه هفتادیا هم میپذیرن با اختلاف سنی ده سال ازدواج کردن البته همه شون نه

شهید تهرانی مقدم : “فقط انسان های ضعیف به اندازه ی امکاناتشان کار میکنند”
2738
دهه هفتادیااااااااااااااااااا!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! اصلا فکرشم نکن

آره واقعا اونا خیلی زرنگ شدن و دهه شصتیا رو دیدن و عبرت گرفتن

موافقم عزیزم به خصوص در مورد ازدواج.دوستایی دارم به چه خانومی ولی مجردن.چون پسرای دهه شصتی افتادن دن ...

دقیقا منم دوستانی دارم تحصیل کرده خشکل با حیا و خانواده دار ولی متاسفانه پسر 34 ساله میره دختر 24 ساله میگیره

بله عزیزم درسته اما اگه پای صحبت دهه هفتادیا هم بشینی گله از معلق بودن بین سنت گرایی و مدرنیته گیر ...

حالا اون همچین معضلی نیس

دهه شصتیا که زندگی درست و حسابی نکردن

من از صبح خیلی حالم گرفتست

منم خییییلی وقته

با وجود اینکه فوق گرفتم و شاغل ام اما وقتی بر میگردم به زندگیم نگاه میکنم میبینم با این استعداد و همتی که داشتیم حقمون بیشتر از این بود

2706