2737
2734
عنوان

لطفا بیاید چرا کسی جوابی نمیده؟

114 بازدید | 18 پست

من توی اقدامم،ازدیشب عفونت ادراری گرفتم الانم که رفتم دستشویی توی ادرارم خون دیدم،آیابه لقاح آسیبی میزنه؟دکتربرم داروها به لقاح آسیب میزنن؟

بیا تا قدر یکدیگر بدانیم.☺

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

نه 

احتمالا دارویی بده که بی اثر باشه رو بارداری

هرچند جنیین زیر یکماه با مادر ارتباط خونی نداره

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
2731

عزیزم خب باید دکتر تشخیص بده ما ک طلاع نداریم یکی بگه اره یکی بگه نه خون تو ادرار ب نظرم جدی باشه سلامتی خودت اولویت داره تو باید سلامت باشی تا بچتو بتونی رشد بدی و بزرگ کنی برو دکتر ببین نظرش چیه بهشم بگو تو اقدامی تا خودش بهترین راهنمایی رو بکنه

اگه کسی با اومدن یه بهمنی ذوق مرگ نشه😊مطمئن باش بعد رفتنش دق مرگ میشه🤪
2738
یعنی ازبین‌میره😢

نه از بین نمیبره

دوتا مقوله جداس

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
چندروزی هست توی اقدامم

عزيزم شايد زخم شده باشي اما احتياط داره عفونت ادراري..برو دكتر..به دكتر بگو تو اقدامم خودش ميدونه چه قرصي بده عزيزم.بگو شايدم زخم باشه..معاينه هاي قبل بارداري رفتي؟

2706