2737
2734

میخام عکس العمل هاشو بدونم 

...از تجربیاتتون بگین 

خدایاحرفهایم بوی ناشکری میده اما تو بحساب دردو دل بگذار  تیکر تولد پسرمه 😍بیدانام دی😍

من بخشیدم البته چیزی هم نبود بیست مثقال طلا

فقط داریم حرف میزنیم. اونی که میخواد بگه "به من چه "باهاش موافقم .لطفا نظر نزاره. واقعا به تو چه .وقتت رو نلف من نکن.برو یه تاپیک دیگه که بهت مربوط باشه والله

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من میخوام بذارم با شوهرمم خوبم ولی میگه مهرت رو بدم طلاقت میدم . 

هی بهش میگم بابا جان حقمه تو خودتم از اول میدونستی عندالمطالبه ست . میگه نه بهت نمیدم . 

خدایی خیلی زور داره ها .هما چی بهشون مبدی زندگیشونم مییازی سر مهریا کا حق شرعی و قانونیته چونه میزنن

2728
من میخوام بذارم با شوهرمم خوبم ولی میگه مهرت رو بدم طلاقت میدم .  هی بهش میگم بابا جان حقمه تو ...

قرار نیست هر حقی رو گرفت. ایشونم حق داره سه تا زن غیر شما بگیره، شرعی و قانونیم هست اما بگیره شما میمونی؟

قرار نیست هر حقی رو گرفت. ایشونم حق داره سه تا زن غیر شما بگیره، شرعی و قانونیم هست اما بگیره شما می ...

نه قانونی نیست تا من اجازه ندم چون هیچ جا ننوشته عندالمطالبه ست زن گرفتن . ‌ شما ببخش مدافع حقوق مردام نشو . 

2738
همونجایی که حق مهریه و نفقه و ... رو به زنا داده عزیزم. شرع اسلام و قانون ایران

نه عزیزم هیچ کجا همچین قانونی وجود نداره 

خدا در قران هم گفته ازدواج با زن بیوه که بهتره اتفاق نیافته 

قانون ایران هم میگه میتونی بگیری مگر به شرط اجازه همسر اول 

ولی در مهریه به صراحت اعلام شده حق زنه و میتونه مطالبه کنه 

در قانون ایران هم شما میتونی مهرت و بگیری ولی جدا هم نشی 

نه عزیزم هیچ کجا همچین قانونی وجود نداره  خدا در قران هم گفته ازدواج با زن بیوه که بهتره اتفاق ...

در صورتی که زن اول اجازه نده مرد با ارائه ادله به دادگاه و اثبات اینکه توانش رو داره میتونه مجوز بگیره

خدا گفته بهتره با زن بیوه ازدواج نکنید؟!!! کجا گفته؟ یا من بد متوجه شدم؟

یه آشنامون تو دادگستری کار میکرد میگفت خانومه اومد مهرش و گذاشت اجرا آقاهم هرماه یه سکه میداد سال۹۰ اینا هاخانومه هم هر ماه یه تیکه از وسایل خونه رو عوض میکرد سکه ها که کامل پرداخت شد خانومه رو راحت طلاق داد و بدون هیچ زحمتی

سر بزنید به اینجا☺اللهم عجل لولیک الفرج به حق زینب کبری(س)ما بیهوده به این دنیا نیومدیم یه توصیه دوستانه :برید بگردید ببینید هدف آفرینش و خلقت خودتون چیه برای اون زندگیتون بسازیدostad_shojae@اینجا کمکتون میکنه.              قربون غریبیت آقا😔.                                      پاشدم عائله پیداکردم از خودم فاصله پیدا کردم ؛ سعی کردم به تو مشغول شوم حیف شد مشغله پیدا کردم ؛ آقا....من سر اینکه به تو دل دادم با همه مسئله پیدا کردم...! در نمازم خم ابروی تو را در قنوتم گله پیدا کردم ؛ انتظار این همه انصاف نبود مُردم فیصله پیدا کردم.        آزادی؛ اگه تعریفت از آزادی اینه که خودتو مثل نمایشگاه به همه نشون بدی!  بدان این تو نیستی که آزادی ؛ این بازدید از توئه که آزاده... همون که بالاش مینویسن: بازدید.برای‌عموم‌آزاداست.
از نظر شرع اشکالی نداره و مستحب هم هست از نظر قانون هم اگه عقد دایم نکنه مشکل نداره 

ببین هیچ کجا این حق داده نشده 

حالا طرف میره صیغه میکنه که به نظرم کلاه شرعیه اون بماند ولی نه قانونیه نه حق

2706