2737
2734
عنوان

فکر میکردید بچتون چیه و چی شد؟

193 بازدید | 43 پست

من فعلا فکر میکنن دختره 

مادرم میگه دختره

رفتم دکتر گفت صربان قلبش هفته ۸ شبیه دختره

دوستم میگه دختره

و اینکه تقویم چینی هم دخمل در اونده

شما چطور

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

خودم میگفتم دختر و همه هم میگفتن دختر و خداروشکر دخترشد

من همونم که دیوونه میشه برات💚💚پاسخگوی سوالات شما در زمینه موسیقی برای یادگیری بزرگسالان و کودکان 💖💖

منو خواهرشوهرم باهم زایمان کردیم دوتامونم پسر امسال من دختر به دنیااوردم اون پسرحاملست نمیدونم چرا فکرمیکنه بهش حسودیم میشه واقعا چراااااااااا

الهی راه هیچ کس به بیمارستان و مطب و درمانگاه و دکتر نیفته فقط اونایی که می خوان زایمان کنن برن به دل خوش برگردن لطفا برای سلامتی پدر و مادر منم دعاکنید الهی هیچ وقت استرس سلامتی پدر و مادرتون و نداشته باشید 

از روز اقدام گفتم دختره 

همه گفتن پسره

سونوگرافی گفت دختره

برای ده ثانیه  بخون فکر کن؛شمر،جانباز جنگ صفین ۱۳بارپای پیاده مکه رفته جا نماز آبکشیم بود ک هرکی میدید میگفت این پسر پیامبره!حر کیه؟سرلشکر ابن زیاده تو عمرش شاید یه رکعت نمازم نخونده (اصطلاح)راهو رو امام بست نزاشت مسیرشو عوض کنه!شمر برای لحظه ای فکر نکردن ب منفی بی نهایت رسید و حر برای لحظه ای فکر کردن ب مثبت بی نهایت!کی میدونه فکر کن!شاید منو تو دین دار شمشیر به دست جلو اقا ایستادیم و اونایی ک سرزنش میکنیم شدن یار اقا! گروه زرد:وزن اولیه ۹۶......هدف اول ۹۰🔓.....هدف دوم۸۵🔓.....هدف سوم ۸۰🔒.......هدف چهارم 75🔒.........هدف پنجم۷۰🔒.....ب امیدخدا

من چه تو خانواده ی خودم چه همسرم چیزی به اسمه دوتا جنس عینه هم نداشتیم همههههههههههه یکی در میون، اصلا این قانون نقض نشده بود 

من همیشه از مجردیم فکر می کردم دوتا پسر پشت هم داشته باشم مامانم می گفت محاله اصلا نداشتیم تا حالا، اما حسه خودم درست بود هم اولیم پسر شد هم دومیم

خوشبختی یعنی دوتا پسر کوچولو‌ تو خونت داشته باشی ❤️
2706