2726
عنوان

اضافه وزن بارداری خانمها بیاین

136 بازدید | 36 پست

دوهفته پیش رفتم بهداشت گفت وزنت زیاده نمودارو رد کردی گفته دوهفته دیگه بیا کنترل وزن،امروز رفتم میگه یه کیلو اضافه کردی باز گفت دوهفته دیگه برم چیکار کنم باز اضافه نشه؟فقط میوه بخورم حله؟میترسم دوهفته دیگه بگه باز اضافه کردی😡😡😡

فقط 22 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفم...تا تیک بخوره✔✔✔✔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
همه چی بخور کم بخور خود میوه هم زیادیش چاق میکنه  صبونه حتما بخور برنجم فقط ناهار شام نخور ولی ...

اره باید رعایت کنم این دوهفته امیدوارم خطرناک نباشه این اضافه وزن😢شصت و هشت بودم قبل بارداری امروز گفت شدی هشتاد😢😢

1
5
10
15
20
25
30
35
40

ماه های اخر وزن گیریه بچس باید چیزای مقوی بخوری نخوری ک نمیشه 

ولش کن راحت باش

برای ده ثانیه  بخون فکر کن؛شمر،جانباز جنگ صفین ۱۳بارپای پیاده مکه رفته جا نماز آبکشیم بود ک هرکی میدید میگفت این پسر پیامبره!حر کیه؟سرلشکر ابن زیاده تو عمرش شاید یه رکعت نمازم نخونده (اصطلاح)راهو رو امام بست نزاشت مسیرشو عوض کنه!شمر برای لحظه ای فکر نکردن ب منفی بی نهایت رسید و حر برای لحظه ای فکر کردن ب مثبت بی نهایت!کی میدونه فکر کن!شاید منو تو دین دار شمشیر به دست جلو اقا ایستادیم و اونایی ک سرزنش میکنیم شدن یار اقا! گروه زرد:وزن اولیه ۹۶......هدف اول ۹۰🔓.....هدف دوم۸۵🔓.....هدف سوم ۸۰🔒.......هدف چهارم 75🔒.........هدف پنجم۷۰🔒.....ب امیدخدا
بهداشت یعنی کجا؟من بهداشت نمیرم باردارم.باید برم؟

مرکز بهداشت محلتون خیلی گیر میدن الان دکترم دوهفته پیش وزنم کرد نگفت وزنت زیاده 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خب باید اضاف کنی دیگه🤔🤔 هفته ای نیم کیلو استانداردش من ۳۰ کیلو اضاف کردم😐 الان ده روزه زایم ...

هغته ای نیم کیلو میدونه چقد میشه تو نه ماه???خیلی زیاده 7_تا دوازده کیلو باید اضافه کنی ن بیشتر

برسه روزی که منم تیکر بزنم

ماه های اول باید مراعات میکردی

برای ده ثانیه  بخون فکر کن؛شمر،جانباز جنگ صفین ۱۳بارپای پیاده مکه رفته جا نماز آبکشیم بود ک هرکی میدید میگفت این پسر پیامبره!حر کیه؟سرلشکر ابن زیاده تو عمرش شاید یه رکعت نمازم نخونده (اصطلاح)راهو رو امام بست نزاشت مسیرشو عوض کنه!شمر برای لحظه ای فکر نکردن ب منفی بی نهایت رسید و حر برای لحظه ای فکر کردن ب مثبت بی نهایت!کی میدونه فکر کن!شاید منو تو دین دار شمشیر به دست جلو اقا ایستادیم و اونایی ک سرزنش میکنیم شدن یار اقا! گروه زرد:وزن اولیه ۹۶......هدف اول ۹۰🔓.....هدف دوم۸۵🔓.....هدف سوم ۸۰🔒.......هدف چهارم 75🔒.........هدف پنجم۷۰🔒.....ب امیدخدا
ماه های اخر وزن گیریه بچس باید چیزای مقوی بخوری نخوری ک نمیشه  ولش کن راحت باش

والا بخدا یه دلم میگه نرم بهداشت باز میترسم یه اتفاق بد بیفته 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اره باید رعایت کنم این دوهفته امیدوارم خطرناک نباشه این اضافه وزن😢شصت و هشت بودم قبل بارداری امروز ...

منم همه اش از اضافه وزن میترسم

واقعا هم زیاد نمیخورم

تا الان ۸کیلو اضافه شدم

آنچه دلم خواست نه آن ميشود ... هرچه خدا خواست همان ميشود...
2706