2726

سونوآنومالی دادم توش نوشته اتساع خفیف لگنچه چپ دیده می‌شود خیلیییی خطرناکه؟ ازنگرانی دارم دغ میکنم 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭کسی تجربه ای داره؟ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دکتر نبردی؟ایشالا چیزی نیس گلم من سر در نمیارم برا سلامتی نی نی صلوات فرستادم

مرسی عزیزم چرا بردم پیش دکتر زمانم میگه کاری نمیتونی بکنی امکان داره تو دوران حاملگی ازبین بره شایدم بدتربشه  باید دوباره 29 مهر سونوبدم ارزیابی کنه 😭😭😭😭😭😭😭😭الهی بمیرم بعد 4 سال خدا بهم نینی داد اگه چیزیش بشه من میمیرم 😭😭😭اصلاباورم نمیشه 

2728
مرسی عزیزم چرا بردم پیش دکتر زمانم میگه کاری نمیتونی بکنی امکان داره تو دوران حاملگی ازبین بره شایدم ...

انشالا ک چیزی نیس نگران نباش انقدر دعا میکنم تا سونو بعدی کامل رفع شده باشه 😞

خدایا گاهی نگاهی...

مامان مهربون میدونی نگرانی و استرس واسه بچه خوب نیست... تازه  این خفیفه... مطمئن باش بعداز زایمان از بین میره... من اتساع کلیه رو شنیدم لگن رو نشنیدم.. اگه کلیه باشه بعداز زایمان باید چک بشه و اگه کم باشه خودش از بین میره... تازه توی پسرها بیشتره این مسئله 

خیلی ها لایق محبت هاتون نیستن... مراقب باشید.. 
انشالا ک چیزی نیس نگران نباش انقدر دعا میکنم تا سونو بعدی کامل رفع شده باشه 😞

مرسی عزیزم توروخدا شما با دارین عین من دعاهاتون بهت مستجاب میشه میدونین ک آدم دغ میکنه اگه بگن بچت یچیزیش هس 😭😭😭😭

مامان مهربون میدونی نگرانی و استرس واسه بچه خوب نیست... تازه  این خفیفه... مطمئن باش بعداز زایم ...

همونه اتساع کلیهه بهش میگن اتساع لگنچه میترسم بدتربشه قبل اینکه برم سونوآنومالی خیلی نگرانی داشتم نذرکرده بودم، ازبس خانومایی بودن ک مشکل داشت جنین شون برعکس نگرانیم الکیم نبود 😔😔😔😔😢😭😭توروخدا برام دعا کنین 😢😢

توی سنو آنومالی ب دختر خالم ک باردار بود گفتن تو سر بچه ات ابه... روزو شب نداشت... بچه ک دنیا اومد ا ...

واقعا؟ توروخدا راست میگین؟ ایشالله هیچ طفلی مشکل نداشته باشه اصلا دلم سوراخ سوراخ میشه چراباید طفلای معصوم تواینهمه انسان روزمین بیمارباشن 😢😭😭😭