2737
2734
عنوان

کی علوم تربیتی ازاد میخونه؟

174 بازدید | 14 پست

بیایین چند تا سوال دارم ازتون

شهریه ش چنده

درساش چجوریه؟

سخته یا اسون؟

اینده شغلیش چی؟

من دفترچه استخدامی اموزش پرورش خوندم این رشته واسه معلم ابتدایی میگرفت 

میخام برم بنظرتون کار درستیه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من علوم تربیتی دولتی میخونم ربطی نداره آزاد باشی یادولتی مهم ترین معیار رتبست 

عزیزم لطفاااا میشه کمکمم کنی😢

درساش چجوریه اسونه یا سخت

بنظرت بعدش احتمال اینکه جذب اموزش و.پرورش بشم هست؟😢

عزیزم لطفاااا میشه کمکمم کنی😢 درساش چجوریه اسونه یا سخت بنظرت بعدش احتمال اینکه جذب اموزش و.پرورش ...

عزیزم درساش بنظرم خیلی متوسطه،بعدشم هرترمی ممکنه یک یا دو درس برا استخدامی و ارشد باشه ،جذب آموزشو پرورش بستگیه زیاد به رتبت و اون وهله زمانی داره که جذب معلم چجوری باشه ،دانشجوهایه ارشد ما همه معلمن پیام نور وآزادهم خیلی دیدم معلم شدن فقط تلاششون باید بیشتر باشه

2738
ویرایش کردم😊ولی هزینه آزاد فک کنم زیاد باشه شاید دوتومن اینا بیوفته شبانه دولتی الان ۲۰واحدش یکوخور ...

عزیزم بخدا نابود شدم😢 فوق دیپلم معماری دارم، بعد ولش کردم دو سال واسه کنکور خوندم گفتم پرستاری بیارم شب و روز درس خوندم حالا نتایج اومده نه ازاد و نه سراسری هیچ کدوم مجاز نشدم فقط پرستاری زده بودم تو انتخاب رشته 

دانشگاه فرهنگیانم مجاز شدم ولی سنم 23هست و شرایط سنی داشت باید سنت زیر22 باشه😢 

بخدا ینیی دلم واسه خودم میسوزه 

خانواده م همش میترسن یه بلایی سر خودم بیارم دو سال از ساعت شیش صبح تا ده - یازده شب درس میخوندم حالا هیچ جا قبول نشدم😢😢😢

دارم دق میکنم

عزیزم بخدا نابود شدم😢 فوق دیپلم معماری دارم، بعد ولش کردم دو سال واسه کنکور خوندم گفتم پرستاری بیار ...

واییی چقدر بد😔پس همون علوم تربیتی برو درساش هم خیلی شیرینه تاحدودی به روان شناسی نزدیکه و ارشد هم میتونی رشته های روان شناسی برداری یا میتونی استخدامی هم بدی منتهی باید تلاشت زیادباشه براتویی که رشتت انسانی نبوده راحتره

واییی چقدر بد😔پس همون علوم تربیتی برو درساش هم خیلی شیرینه تاحدودی به روان شناسی نزدیکه و ارشد هم م ...

ممنون ببین همه اینا اموزش پرورش میگیره

علوم تربیتی-روانشناسی-اموزش ابتدایی-برنامه ریزی درسی به نظرت کدوم برم😢

2706