1421
1389

سلام.۴ ساله منتظرم.تروخدا بگید چند سال منتظر بودید و چی شد حامله شدید.خصوصا اونایی که شوهرشون مشکل اسپرم داشتن

افوض امری الی الله ان الله بصیر بالعباد😊😊😊😊

دختر خالم پلی کیستیک بود شوهرشم مشکل اسپرم داشت ضعیف بود. بعد ۱۱ سال تازه زاییده

حتما بخونید سرنوشت خیلیا میتونه باشه.من کلا از نظر اعتقاد و دین و حجاب صفر بودم..۱۹ سالگی ازدواج کردم 👰خانواده همسر و همسر بدی داشتم🧟‍♀️ هر روز کتک 🤦‍♀️تهمت 🤷‍♀️و اعتیاد و خانم بازی💏 و مشکلات جنسی و تحمل میکردم.استانه ۲۳ سالگی جدا شدم🙍‍♀️ و به آغوش امن خانوادم رفتم👨‍👩‍👧‍👦جوونیم تباه شد وکوله باری از غصه🥺 و گریه😭 و دلتنگی😞 و زخم روحی 🥵و تهمت😱 باهام اومد .مامان بابای گلم حمایت کردن ادامه تحصیل دادم👩‍🎓 تا کارشناسیمو گرفتم👩‍🎤. و با یه گل پسر خوب آشنا شده بودم👨‍💼 که عاشقش بودم .اما اون مجرد بود و خانوادش مخالف ازدواجمون.بعد یه مدت بیماری زنانگی سختی گرفتم که قرار شد رحمم و در بیارن و دیگه نینی نداشته باشم 🤦‍♀️و داغ مادر شدن رو دلم بمونه.اما همسرم👨‍💼 اون موقع پا به پام میومد دنبال درمان👩‍⚕️ و میگفت من یکی از شرایط ازدواجم نداشتن بچه👼 است.چون از بچه بدم میاد.البته دروغ میگفتاااا.یهو دلم خواست عوض شم.دلم آغوش خدارو میخواست کلا دختر با حجاب 🧕و خدا دوستی شدم و تغییرات بزرگی کردم . کاملا یهویی علایم بیماری کلا از بدنم رفت و هیچ مشکلی تو بدنم دیده نشد خونریزم قطع شد و خیلی سرحال بلند شدم. بعد از ۲ سال شروع کردم به چهله زیارت عاشورا حق شناس و خوندن واسه رسیدن به عشقم👨‍💼.اون از لحاظ چهره و تحصیلات👨‍🏫 و ثروت🏘 و اندام و خانووده کلا از من چندین پله بالاتر بود. اما ازون جایی که قدرت خدا از همه بیشتره وسطای چهله خانوادش با رضایت کامل اومدن جلو. 👰👰💏الان سالهاست عاشقانه در کنار هم زندگی میکنیم و هردومون خیلی معتقد و خدا دوستیم . خدا یه نینی🤰 خیلی خوشگلم بهم هدیه کرده🤱👼  این داستان واقعی زندگیمه و واسه من با همه سختیا یه معجزس. اگه دنبال معجزه ای توام برو دنبال خدا .خد ایی که همین نزدیکیست

من ۶ ساله بچه ندارم

خدایا بحق اشکهای و ناله های حضرت علی(ع)وحضرت زهرا(س)و بحق غریبی امام حسن(ع)و بحق مظلومی امام حسین(ع)و بحق دلشکستگی حضرت زینب (س) و بحق شیرخوارگی علی اصغر امام حسین (ع)مارومنتظر نذارو نی نی بهمون نی نی های صالح و سالم  بده الهی آمین. هر چی نی نی بیشتتر خوشبخیم بیشتر ان شاءالله. 🤰🤰👨‍👩‍👧‍👦👨‍👧‍👦👩‍👧‍👧👩‍👧‍👧👩‍👧‍👧👩‍👧‍👧👩‍👧‍👧🤲🤲

مامان باباهای عزیز میدونین پول آپ مای بیبی چیه؟

یک پوشک شورتی نازک و نرم، باقدرت جذب بالا. که کش مخصوص 360 درجه دور کمر آن، آزادی وابتکار عمل بیشتری به دلبند شما می ده

برای اطلاعات بیشتر ما رو دنبال کنید

1401
اوف خیلیا داداشم مشکل اسپرم داشت دوسال فامیلمون ۲۱سال همسایمون ۱۸سال اما مشکل این دوتارونمیدونم

پس این مشکل حل نمیشه😫😫😫😫😫 پس بچه دار نمیشم

1432

عروس همسایمون بعد از 18 سال بچه دار شد... انواع و اقسام داروها و روش ها رو امتحان کرد نشد... در اخر وقتی دیگه دنبال درمان نرفت باردار شد

تو ی کلاس بارداری ک رفتم ی خانمی بعداز 8 سال یکی یعداز 11 سال باردار شدن

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برا سلامتی من و نی نیم صلوات بفرستید.. ممنونم
خوش لحالش.منکه کاملا نا امیدمممم

اصلا نا امید نباش  توکل کن ب خدای بزرگ... 

من از وقتی باردار شدم دعا میکنم واسه اونای ک بچه ندارن

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برا سلامتی من و نی نیم صلوات بفرستید.. ممنونم
پسرعموی شوهرم رو دیدم،خدا بعد از ۲۰سال بهشون دوتا فرشته داد. دختر خالم بعد از ۱۰سال دوستم بعد از ۸ ...

چقدر زیاددددددد. خواستم با تاپیک امیدوار بشم بدتر شدممممم

1418
اصلا نا امید نباش  توکل کن ب خدای بزرگ...  من از وقتی باردار شدم دعا میکنم واسه اونای ک ب ...

آخه خیلی همه منتظر بودن.من که واسه پیرب بچه نمیخوام.میخواستم ذوق جوونی من و شوهرم بچه هامو بزرگ کنه

چقدر زیاددددددد. خواستم با تاپیک امیدوار بشم بدتر شدممممم

همین ناامیدی یکی از موانع بارداری هست،تو سایت دیروز یه مطلبی بود که نوشته بود بعد از اقدام باور کنین که باردار شدین و حتی ادای باردارهارو دربیارین که خیلی تاثیر داره در لقاح.

اگه امکانش هست ای وی اف کنین،که اونم مطمئن نباش دفعه اول بگیره،معمولا دفعه دوم و سوم میگیره،منظورم اینه خودتو برای هر اتفاقی آماده کن و ناامید نباش.

1339