2733
2734
عنوان

حرف حساب..

66 بازدید | 6 پست

من حدود سه ماه عضو نینی سایتم تو این سه ماه متوجه شدم اگر گاهی خودم با شوهرم بحث میکنم و  اون لحظه حس میکنم فقط من انقد غمگینم و تنهام دیدم من تنها نیسم دیدم اگر گاهی من خوشحالم و دوست دارم خوشحالیمو جار بزنم فقط من نیستم خیلیا اینجورین دیدم اگر گاهی از مادرم مادر شوهرم اطرافیانم غصه دارم و دلگیرم  فقط من تنها نیسم 

جدا از همه اینهااا همه ما مثل همیم فقط یکیمون یک روز روزگار بر علیهمونه یک روز به نفعمون

اما بیاید خوشبختیمونو جار نزنیم

اما بیایم غمامونو نگیم 

چون خوشبختی چشم میخوره بخوایم نخوایم

غمم هرچی راجبش حرف بزنیم بزرگ تر میشه 

اما اگر کسی خوشبختیشو جار زد بیاید از ته قلبمون براش خوشحال باشیم

اگر کسی از غماش گف تسکین بدیم نه نمک بشیم رو زخمش

برای کسی نسخه طلاق و جدایی و بحث ورفتن نپیچیم 

به کسی که یکم دیر تر مادر میخواد بشه انگ نازایی نزنیم

بیاید برا هم خوب بخوایم..

خیلیا میان تو این سایت برای تسکین دردشون نه بدتر شدن..

خدایا تو بساز.....تو بسازی قشنگ تره. 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
میتونیم موضوهارو بخونیم بدون نظر دادن  حتما نیاید برای غم و شادیو بحثا دیگران نسخه بپیچیم که

خوندن‌‌چه‌فایده‌داره‌اگه‌به‌خوندن‌باشه‌میری‌یه‌کتاب‌میخری‌میشینی‌میخونی‌اونم‌بامطالب‌فراوون

خوندن‌‌چه‌فایده‌داره‌اگه‌به‌خوندن‌باشه‌میری‌یه‌کتاب‌میخری‌میشینی‌میخونی‌اونم‌بامطالب‌فراوون

منی ک سر کارم نمیتونم کتاب دستم بگیرم از هر برنامه ای میشه استفاده بهینه و بیهوده کرد بستگی بهخودت داره

خدایا تو بساز.....تو بسازی قشنگ تره.