2410
2553
خواهرم فاطمه کی ازدواج میکنه

باید صبر کنه یه خانم با چادر مشکی دو نفرن باهاش سلام احوال پرسی میکنن خوشرو با خنده جواب بده پشتش خیره

گرچه در دور و برم اینهمه شیطان دارم ...من به شیطان دوچشمان تو ایمان دارم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من حس ششم خیلیییی قویه

ولی حس ششم یعنی یه رفتار کوچیک رو ببینی و یه چیز بزرگتر ازش حدس بزنی. حس ششم با پیش گویی فرق داره

پروفایلم عکس خودمه لطفا کپی نکنین❤ البته چیز خاصی نیس یه عکس از پشت سَرَمه قیافمم مشخص نیس ولی به هرحال متعلق به منه😁
2720
برا منم میگی؟!  ایا بچه دار میشم

بله عزیزم مشکل پزشکی نداری یا اگه داری حل میشه . فقط یه چیز . چندتا روش رو باهم نرو

گرچه در دور و برم اینهمه شیطان دارم ...من به شیطان دوچشمان تو ایمان دارم
من حس ششم خیلیییی قویه ولی حس ششم یعنی یه رفتار کوچیک رو ببینی و یه چیز بزرگتر ازش حدس بزنی. حس ششم ...

واسه ماهم بگو که من امسال بچه دار میشم یا ن

همسرم شاه قلبم دوست دارم 😍😍😍😍😍چه خوبه که کنارمی عمرم😍😍😍😍میمانم باهات تا همیشه که تو تمام زندگیمی 😘😘😘💝💝💝💝💝💝
واقعا؟!😢 حس ششمت قویه؟  

حس ششم با پیش گویی خیلی فرق داره. خدا فقط از آینده خبر داره ولی گاهی یه چیزی یهو به دلم میفته سوال تورو دیدم یهو به دلم افتاد یه پسر میاری

پروفایلم عکس خودمه لطفا کپی نکنین❤ البته چیز خاصی نیس یه عکس از پشت سَرَمه قیافمم مشخص نیس ولی به هرحال متعلق به منه😁
2714
باید صبر کنه یه خانم با چادر مشکی دو نفرن باهاش سلام احوال پرسی میکنن خوشرو با خنده جواب بده پشتش خی ...

شاه شطرنج جان میشه واسه منم بگی ایا شوهرم دست از کارای بدش میشه یانه زندگیم جوری که میخوام پیش میره یا تهش جداییه

باید صبر کنه یه خانم با چادر مشکی دو نفرن باهاش سلام احوال پرسی میکنن خوشرو با خنده جواب بده پشتش خی ...

چندسال دیگه ازدواج میکنه خواهرم فاطمه

میشه دعا کنید داداشم سر عقل بیاد و با یه دختر عاقل و بساز و مهربون ازدواج کنه و عاقبت بخیر بشه من دعای شما محتاجم.مادرم داره از فکر خیالش پیر میشه میگه ازدواج نمیکنم  .. داداشم ادم بدی نیست اما تدبیر نداره من مختاج دعا دلای پاک شما هستم.. حرف هیچکسم گوش نمیکنه اخلاقش مثل یه ادم پوچ و بی هدف شده ... منم تک تکتون دعا میکنم
واسه ماهم بگو که من امسال بچه دار میشم یا ن

میگم که عزیزم حس ششم با پیش گویی فرق داره من پیش گویی بلد نیستم

انشالله که بچه دار میشین😚

2706