2737
2734

ختم توسل به حضرت علی اصغر به مدت 40 روز ، روزانه 1401 صلوات به نام مبارک حضرت علی اصغر میفرستیم با لیست افراد 40 روزه ، هرشب هم به نیت یکی از اشخاص هست با روضه حضرت علی اصغر برابری میکنه و بسیار مجرب هست حاجت داری بیا و به شماره من پیام بده اسمت و فامیلت رو برام پیام کن تا با گروه دسته جمعی بخونیم .

ختم استغفرالله هم بصورت یک ماهه باتعداد 30 نفر برگزار میشه که روزانه 1000 مرتبه ذکر استغفرالله هر فرد میگه و هر شب هم به نیت یکی از افراد هست . 

این شماره منه : 09901368316 شادی

خدایا به حق خون به ناحق ریخته ی امام حسین حقانیت را در زندگیم محقق کن !!!... من به معجزه ی تو ایمان دارم .

من گروه ختم قرآن هم دارم که لیستش 120 نفره هست  و بصورت 120 روزه قرآن کریم رو ختم میکنیم . .هرشخض روزانه یک حزب قرائت میکنه لیست مون تقریبا داره کامل میشه و حدود 15 نفر کم داریم اگر کسی دلش خواست پیام بده

خدایا به حق خون به ناحق ریخته ی امام حسین حقانیت را در زندگیم محقق کن !!!... من به معجزه ی تو ایمان دارم .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من گروه ختم قرآن هم دارم که لیستش 120 نفره هست  و بصورت 120 روزه قرآن کریم رو ختم میکنیم . .هرش ...

من خیلی دلم میخاد شرکت کنم گروهتون کجاست خانمی

الهی و ربی من لی غیرک  خدایا پسرم رو صحیح و سالم بهم برسون
2731
2738

۱- ✅ ختم استغرالله

۱- زهرا معدنی پور عزیز

۲- عصمت قاسمی عزیز

۳- فرزانه صفری عزیز

۴-

۵-زینب نوری عزیز

۶-مرضیه نوری عزیز

۷-زهرانوری عزیز

۸-نادیا روشن ضمیرعزیز

۹-ریحانه روشن ضمیرعزیز

۱۰-بهناز حسن زاده عزیز

۱۱-فاطمه جعفری عزیز

۱۲-گلستان معدندار عزیز

۱۳-معصومه معدنی عزیز

۱۴-مرضیه فلاح عزیز

۱۵-میترا فرد عزیز

۱۶-نسرین ترکمندی عزیز

۱۷-عاطفه بوداقی عزیز

۱۸-الهام صفری عزیز

۱۹-فاطمه معدنی عزیز

۲۰-فاطمه اصل فلاح عزیز

۲۱-فاطمه علیزاده عزیز

✅ ختم توسل به حضرت علی اصغر

۱- شادی عسکری

۲- فرزانه صفری عزیز

۳-زینب نوری عزیز

۴-مرضیه نوری عزیز

۵-زهرانوری عزیز

۶-نادیا روشن ضمیرعزیز

۷-ریحانه روشن ضمیر عزیز

۸-بهناز حسن زاده عزیز

۹-فاطمه جعفری عزیز

۱۰- گلستان معدندار عزیز

۱۱-میترا فرد عزیز

۱۲-معصومه کاظمی عزیز

۱۳-مرضیه عظیمی عزیز

۱۴-فاطمه علیزاده عزیز

میخوام لیست استغفرالله ۳۰ نفره بشه و لیست توسل به حضرت علی اصغر ۴۰ نفره بشه