2703
2553
چرا خیلی شغلا هست .بیمه .مخابرات.شرکت نفت .شهرداری و...اینا درامدای خوبی دارن .

نه اونا قردادی برمیدارن 

شرکت نفت بخش ادارش اصلا حقوق بالا نداره فقط بخش پتروشیمیش حقوق بالا میده 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شب تو نمکدون خوابیدیا 😃😃😃 من افراد برام یه سطحن شما دوست داری خودکم بینی کنی نظرت محترم

منم دقیقا نفرت دارم از احترامای الکی ک واسه ی سری آدم ک خودشون دارن با پولشون عشق میکنن میذارن . آخه که چی خب طرف تلاش کرده واسه خودش کرده خودشم داره عشقشو میکنه دگ 

وا همش ۷ تووومن؟ خیییلی کمه 🙄🙄🙄🙄

7 تومن کمه تو این دوره زمونه چرا ته دلش رو خالی میکنید خوب

همچین گفتید 7 تومن کمه من فکر کردم ماهی حداقل 30 درامد دارید وقتی حقوق پایه به دوتومان نمیرسه 7 تومن کمه؟

2720

وای 

چرا فکر میکنید کسی که استاده ادم عادیه معمولی ای هست 

خیر در زندگی شخصیص یه ادمه مثل هر کس دیگه ولی در جایگاه اجتماعی استاد بودن و تعلیم و تربیت کردن وظیفه بالایی هست و این ادم ادم معمولی و یا ادم بی ارزشی نیست 

------------------

استاتر استاد دانشگاها اگه ساعتی یا حق التدریسی باشن درامدشون خیلی هم بالا نیست ولی اگه هیئت علمیه بشن درامدشون خوبه 

برای خانم مجرد 7 میلیون خیلی مبلغ خوبیه ولی باز باید ببینید اون 7 میلیون پاداش اون همه تلاش و درس خوندن و سختی کشیدن هست یا خیر

دوستی دارم درامد ماهانش 15 میلیونه ولی همش نوش جونش از بس ادم تلاشگری بود

نه اونا قردادی برمیدارن  شرکت نفت بخش ادارش اصلا حقوق بالا نداره فقط بخش پتروشیمیش حقوق بالا م ...

همه که قرار دادی نیستن گلم ما از هرکدوم اینا اشنا داریم و میدونم درامدشون خوبه .با لیسانسم اگه کسی شانس بیاره میتونه کار پردرامدی داشته باشه .حتی من دیپلم میشناسم که کارمند بانک شده

2714

بستگی داره. شاید واقعا براش کمه که داره اینو میگه. شاید توانایی و شایستگی اینو در خودش میبینه که درآمدش بیشتر از این باشه ولی حالا که اینقدره به چشمش کم میاد. خدا برکت بده بهش. خدا برکت بده به روزی و زمان و همه‌مون.

اگر به دنبال آن یک نفری هستید که زندگی شما را تغییر دهد ... نگاهی به آینه بیندازید...    تمام رموز قانون جذب    
همه که قرار دادی نیستن گلم ما از هرکدوم اینا اشنا داریم و میدونم درامدشون خوبه .با لیسانسم اگه کسی ش ...

دیپلم زمان قدیم بله ولی الان غیر ممکنه 

شما میگی شرکت نفت من خودم لیسانس زمین شناسی دارم شرکت نفت مطمئنم قراردادی الان برمیداره و فقط بخش پتروشیمیش رسمی و حقوق بالا داره 

مخابرات و دوست همسرم رفتن چند سال قراردادی کار کردن حالا بعد چند سال الان رسمی شده تازه 

دختر عمه ی من لیسانس حسابداری از پیام نوره.کارمند بانکه مسئول اعتبارات.بالای 7 تومن داره 

لیسانسش از هر جا که باشه اصلا مهم نیست مهم پارتی بوده که داشته مثل خواهر خودم البته لیسانس خواهرم از دانشگاه سراسری هست برای ورود به بانک باید پارتی داشته باشی هر کی هم انکار کنه دروغ گفته درسته خواهرم آزمون که برگذار کردند رو نمره عالی گرفت اما بدون پارتی نمیتونست بره بانک با پارتی هم بری سرکار معلومه حقوقت خوب میشه سرکار ما هم همینه اونایی که با پارتی اومدن با کمترین کار بیشترین حقوق رو میگیرن

2706