1421
1411

واسه دکترا و هیئت علمی کمه الان با لیسانس و فوق 

بعضی کارمندا همینقدر یا بیشتر میگیرن

اصلا حسین (ع) جنس غمش فرق میکند،این راه عشق،پیچ و خمش فرق میکند😔 زینب (ع)به کسی که مردم با هزار ترس و لرز به او ((یا امیرالمومنین))میگفتند،خطاب میکند،که یا یزید!به تو میگویم :هر حقه ای که میخواهی بزن و هرکاری میتوانی انجام بده اما یقین داشته باش که اگر میخواهی نام مارا در دنیا محو کنی،نام ما محو شدنی نیست؛انکه محو و نابود میشود تو هستی!                     دیدند عجب!قبر حسین هم مصیبتی برای ما شده .تصمیم گرفتند که قبرش را از بین ببرند قبرش را خراب کردند تمام آثار آن را محو کردند پستی بلندی های زمین را یکسان کردند به محل قبر اب انداختند  به طوری که احدی در آن سرزمین نفهمد که قبر حسین در کدام نقطه بوده است،اما مگر شد؟در طول تاریخ هرکسی که در مقابل  امام حسین  ایستاد ،خود به پایان رسید.                                دشمنت کشت ولی  نور تو خاموش نشد،آری آن جلوه که  فانی نشود نور خداستمکتب ما مکتب حسین است وقتی که فرمود:یا الدعی ابن الدعی ،قد رکز بین اثنیتن ،بین السله و الذله و هیهات منا الذله.....

میدونستین پوشک پول-آپ نم پس نمیده و باعث میشه ادرار با سطح پوست کودک تماس پیدا نکنه؟

یکی از خصوصیات پوشک مای بیبی جذب بالاست 

برای اطلاعات بیشتر اینستاگرام ما رو دنبال کنید

اره چون دقیقا یکیو میشناسم استاد دانشگاهه از همه زنک تره  دوست دارید افردا برتر ببینید؟؟

حالا این خوبه وای خدا از احترام خداگونه ایی ک واسه دکترا قائلننن واییی

1401
حالا این خوبه وای خدا از احترام خداگونه ایی ک واسه دکترا قائلننن واییی

اره بخدا جالب اینه از همشونم تو فامیلمون داریم از ادمای عادی هم عادی ترن

اگه کامنت میزاری جوابتو نمیدم چون ب خودم قول دادم جوابه کسیو بدم که ارزش جواب دادن داره نه کسی که اومده عقده های درونشو اینجا خالی کنه پس فک نکن خبریه..
لیسانس با کدوم کار شیش تومن درمياره؟ میشه بگي چکاریه؟  

دختر عمه ی من لیسانس حسابداری از پیام نوره.کارمند بانکه مسئول اعتبارات.بالای 7 تومن داره 

اصلا حسین (ع) جنس غمش فرق میکند،این راه عشق،پیچ و خمش فرق میکند😔 زینب (ع)به کسی که مردم با هزار ترس و لرز به او ((یا امیرالمومنین))میگفتند،خطاب میکند،که یا یزید!به تو میگویم :هر حقه ای که میخواهی بزن و هرکاری میتوانی انجام بده اما یقین داشته باش که اگر میخواهی نام مارا در دنیا محو کنی،نام ما محو شدنی نیست؛انکه محو و نابود میشود تو هستی!                     دیدند عجب!قبر حسین هم مصیبتی برای ما شده .تصمیم گرفتند که قبرش را از بین ببرند قبرش را خراب کردند تمام آثار آن را محو کردند پستی بلندی های زمین را یکسان کردند به محل قبر اب انداختند  به طوری که احدی در آن سرزمین نفهمد که قبر حسین در کدام نقطه بوده است،اما مگر شد؟در طول تاریخ هرکسی که در مقابل  امام حسین  ایستاد ،خود به پایان رسید.                                دشمنت کشت ولی  نور تو خاموش نشد،آری آن جلوه که  فانی نشود نور خداستمکتب ما مکتب حسین است وقتی که فرمود:یا الدعی ابن الدعی ،قد رکز بین اثنیتن ،بین السله و الذله و هیهات منا الذله.....
بله عزیزم یه نوبت لطف میکنید؟؟

شب تو نمکدون خوابیدیا 😃😃😃 من افراد برام یه سطحن شما دوست داری خودکم بینی کنی نظرت محترم

اگه کامنت میزاری جوابتو نمیدم چون ب خودم قول دادم جوابه کسیو بدم که ارزش جواب دادن داره نه کسی که اومده عقده های درونشو اینجا خالی کنه پس فک نکن خبریه..
1376
شما رو ریپلای نکردم عزیزم توضیح دادم متوجه بشه ولی در کل استاد دانشگاه هم چیز کمی نیس  البته ...

مرسی منو متوجه کردی خدا متوجهت کنه 🤣🤣🤣

دختر عمه ی من لیسانس حسابداری از پیام نوره.کارمند باتکه مسئول اعتبارات.بالای 7 تومن داره 

کارمند بانک فرق داره قضیه اش دیگ آره میشه اگه کارمند رسمی باشه ولی بقیه شغلا با لیسانس هیچ ب درد نميخوره مخصوصا هم که قراردادی برمیدارن 

دوباره از خواب بیدار میشوم باز امشبم در رویای تو بودم باز امشبم مادر بودم منتظرم دوباره فردا شود و تو را در خواب بینم............فرزندم میشود بیایی و رویایم را تحقق بخشی؟میشود بیاییو پایان رویایم باشی و شروع مادرانگیم؟
کارمند بانک فرق داره قضیه اش دیگ آره میشه اگه کارمند رسمی باشه ولی بقیه شغلا با لیسانس هیچ ب درد نمي ...

چرا خیلی شغلا هست .بیمه .مخابرات.شرکت نفت .شهرداری و...اینا درامدای خوبی دارن .

1396
چرا خیلی شغلا هست .بیمه .مخابرات.شرکت نفت .شهرداری و...اینا درامدای خوبی دارن .

نه اونا قردادی برمیدارن 

شرکت نفت بخش ادارش اصلا حقوق بالا نداره فقط بخش پتروشیمیش حقوق بالا میده 

دوباره از خواب بیدار میشوم باز امشبم در رویای تو بودم باز امشبم مادر بودم منتظرم دوباره فردا شود و تو را در خواب بینم............فرزندم میشود بیایی و رویایم را تحقق بخشی؟میشود بیاییو پایان رویایم باشی و شروع مادرانگیم؟
شب تو نمکدون خوابیدیا 😃😃😃 من افراد برام یه سطحن شما دوست داری خودکم بینی کنی نظرت محترم

منم دقیقا نفرت دارم از احترامای الکی ک واسه ی سری آدم ک خودشون دارن با پولشون عشق میکنن میذارن . آخه که چی خب طرف تلاش کرده واسه خودش کرده خودشم داره عشقشو میکنه دگ 

وا همش ۷ تووومن؟ خیییلی کمه 🙄🙄🙄🙄

7 تومن کمه تو این دوره زمونه چرا ته دلش رو خالی میکنید خوب

همچین گفتید 7 تومن کمه من فکر کردم ماهی حداقل 30 درامد دارید وقتی حقوق پایه به دوتومان نمیرسه 7 تومن کمه؟

وای 

چرا فکر میکنید کسی که استاده ادم عادیه معمولی ای هست 

خیر در زندگی شخصیص یه ادمه مثل هر کس دیگه ولی در جایگاه اجتماعی استاد بودن و تعلیم و تربیت کردن وظیفه بالایی هست و این ادم ادم معمولی و یا ادم بی ارزشی نیست 

------------------

استاتر استاد دانشگاها اگه ساعتی یا حق التدریسی باشن درامدشون خیلی هم بالا نیست ولی اگه هیئت علمیه بشن درامدشون خوبه 

برای خانم مجرد 7 میلیون خیلی مبلغ خوبیه ولی باز باید ببینید اون 7 میلیون پاداش اون همه تلاش و درس خوندن و سختی کشیدن هست یا خیر

دوستی دارم درامد ماهانش 15 میلیونه ولی همش نوش جونش از بس ادم تلاشگری بود

1424