2726
عنوان

ملاقات شوهرم با زن متاهل

| مشاهده متن کامل بحث + 4900 بازدید | 116 پست
عزیزم من اصلا نمیدونم چی بگم فقط زیاد ب شوهرت نزدیک شو

نمی تونم علارقم عشقی که بهش دارم نمی تونم فکر دیشب و حرفا و کارهای زنه داره دیوونم می کنه از بی زبونی و بی همدلی خودم خستم..... کاش یکی منو می فهمید

من یک زنم ...یک زن قوی که همه چیز دارم ...عشق... محبت... سرسختی...احساسات... غم... ترس....شادی.... نشاط...ناامیدی ...زن بودن ساده نیست...مادر بودن داستان نیست... من خودم می خوام داستان خودم رو بنویسم ...پس قوی می مونم و ادامه میدم 😇

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نمی تونم علارقم عشقی که بهش دارم نمی تونم فکر دیشب و حرفا و کارهای زنه داره دیوونم می کنه از بی زبون ...

قریونت برم یکم به خودت بیا و بهش نزدسک تر شو با چرب زبونی بکش شمت خودت نزار حتی ی لحظه بهش فکر کنه گلم شیطون گولش میزنه اون زنه درستت دست گذاشته رو نقطه ضعف ی مرد ک غریزش

سنگ شانس من ... سنگ توالته😒

همش با خودم می گم یعنی پول ارزش این رو داشت حتی صوری بخواد باهاش بیرون بره و به پیشنهاد زنه بگه فک می کنم..... اینا  غرورمو شکسته.... هر چی می گذره از صبح دوست دارم بیشتر فاصله بگیرم ازش

شوهرم بعد از خدا تنها کسم بود. عشق ما خیلی عمیق بود و شاید هنوز هست.. نمی دونم

من یک زنم ...یک زن قوی که همه چیز دارم ...عشق... محبت... سرسختی...احساسات... غم... ترس....شادی.... نشاط...ناامیدی ...زن بودن ساده نیست...مادر بودن داستان نیست... من خودم می خوام داستان خودم رو بنویسم ...پس قوی می مونم و ادامه میدم 😇
2728
قریونت برم یکم به خودت بیا و بهش نزدسک تر شو با چرب زبونی بکش شمت خودت نزار حتی ی لحظه بهش فکر کنه گ ...

شوهرم ازش متنفر شده و خودش بیشتر بهم نزدیک میشه از صبح صد بار پرسیده چرا کم غذا خوردی چرا نمی خوابی سرت درد می کنه؟... صبح می گفت من مثل تو هیچ جا پیدا نمی کنم تو خیلی خوبی از سر من زیادی و این حرفا... نه که چاخان کنه می دونم از ته قلبش می گه

چه فایده دل من آروم نمیشه

شوهرم ازش متنفر شده و خودش بیشتر بهم نزدیک میشه از صبح صد بار پرسیده چرا کم غذا خوردی چرا نمی خوابی ...

الهی😍اسپند دود  کن گلمم

عزیز دلم زندگیای همه با هم فرق دارن یکی لاکچری یکی معمولی گلم مقایسه نکن خودتو ک اگ این خانوم یود چ رفتاری میکرد اون حتماا  ادمش میکرد زنه رو و مرده رو هم میچزوندو اینا 

تو تو زندگیت و خودت و آقات با همه فرق دارین تو مجبوری و این مشکل برات پیش اومده از کنارش رد نشو حلش کن گلم  همشرتم تنها نزار همراهیش کن حشاس نشو ک تحریک بشه همسرت 

سنگ شانس من ... سنگ توالته😒
الهی😍اسپند دود  کن گلمم عزیز دلم زندگیای همه با هم فرق دارن یکی لاکچری یکی معمولی گلم مقایسه ...

ممنون عزیزم  امروز همش فکرم منفی شده می دونم ناراحته خودش اما.... 

می خوام فردا پیام بدم به زنه حالیش کنم که من از اول می دونستم و.... شاید حالم بهتر بشه کمتر خودخوری کنم

بزار کار شوهرت تموم شه بعد.. ی اتویی هم ازش دستت داشته باش

از زنه؟ میگم شوهرم از اول گفته چی بهش گفتی و پیشنهادت چی بوده حتی پیام هات تو گوشیش و صدای ضبط شدن تو گوشی شوهرم هست

فقط یاد ندارم نفرین و اینا کنم... چی بگم بسوزه یا تاثیر داشته باشه.؟ 

هیچی نگوو فقط اینو نیگا

ممنون دوست عزیزم از وقتی که گذاشتی 

انشالله بهترین ها نصیبت بشه ❤️