2726
عنوان

ملاقات شوهرم با زن متاهل

| مشاهده متن کامل بحث + 4900 بازدید | 116 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

اخه این زن مارمولک صفت که پول توجیبی بشوهرش میده چطور گول میخوره پولو مفت بزاره دست شوهرت؟؟؟

مواظب باش

شاید اونقد رو مخ شوهرت کارکرده خدای نکرده اینم داره خل میشه

رفت بیرون باهاش توم برو از دور مواظبشون باش

آره خیلی فقط موندم چی به زنه پیام بدم بسوزه

هيچي نده اگر هم دادي بگو شوهر من با من رو راسته منو تو جريان كاراش قرار ميده فكر نكن زرنگي اگه يبار ديگه مزاحم زندگيم بشي ازت شكايت ميكنم فكر نكن ساده ام الانم واگذارت كردم به خدا 

اخه این زن مارمولک صفت که پول توجیبی بشوهرش میده چطور گول میخوره پولو مفت بزاره دست شوهرت؟؟؟ مواظب ...

اگه این کار رو بکنم که شوهرم ناراحت میشه میگه اعتماد نداری بهم.... نمی خوام ناراحت بشه خودش سر این قضیه خیلی حرص می خوره در عذابه حتی به داداش بزرگش گفته همه چی رو 

من یک زنم ...یک زن قوی که همه چیز دارم ...عشق... محبت... سرسختی...احساسات... غم... ترس....شادی.... نشاط...ناامیدی ...زن بودن ساده نیست...مادر بودن داستان نیست... من خودم می خوام داستان خودم رو بنویسم ...پس قوی می مونم و ادامه میدم 😇
هيچي نده اگر هم دادي بگو شوهر من با من رو راسته منو تو جريان كاراش قرار ميده فكر نكن زرنگي اگه يبار ...

من می خوام یک حرکتی بکنم زنه بفهمه می دونم.... بعد اینکه این مشکل حل شد می خوام سرجاش بشونمش....منو می بینه احوال پرسی می کنه پشت سر می خواد زندگیمو خراب کنه خدا لعنتش کنه

من یک زنم ...یک زن قوی که همه چیز دارم ...عشق... محبت... سرسختی...احساسات... غم... ترس....شادی.... نشاط...ناامیدی ...زن بودن ساده نیست...مادر بودن داستان نیست... من خودم می خوام داستان خودم رو بنویسم ...پس قوی می مونم و ادامه میدم 😇
شوهرتو نبرن خونه خالی فیلم بگیرن ازش اخاذی کنند یا بلا ملا سرش بیارند خیلی مواظب باش

حرف شما رو بر مبنا خنده حساب می کنم اما چیزی که هست اینه زنه خیلی شیطان صفت با اینکه چند بار شوهرم بد برخورد کرده بازم عقب نمیشینه.... به خاطر پول چه کارا که نمی کنن هرزه ها

حرف شما رو بر مبنا خنده حساب می کنم اما چیزی که هست اینه زنه خیلی شیطان صفت با اینکه چند بار شوهرم ب ...

عزیزم سعی کن اصلا نخندی چون من مامانم توی دادگاههو موردای این مدلی خیلی زیاد دیدم 

مبنا رو بذار بر هرزگی اون زن و همون فکری که خودت میکنی اما فرض محال را هیچ وقت محال ندون 

زنی که انقدر شیطان صفته به این راحتی وا نمیده و بیاد پولو دو دستی تقدیمتون کنه ماجرا بو داره بنظرم

عزیزم سعی کن اصلا نخندی چون من مامانم توی دادگاههو موردای این مدلی خیلی زیاد دیدم  مبنا رو بذا ...

آخه فک کردم داری مسخره می کنی.... جو سایت رو که می شناسی..... ببخشید

آره باید هر احتمالی رو در نظر گرفت

امروز معلوم میشه پول میده یا نه

من تا پیام ندم حرفامو به زنه نزنم آروم نمیشم 

2706