2410
2553
عنوان

ملاقات شوهرم با زن متاهل

| مشاهده متن کامل بحث + 4897 بازدید | 116 پست
پول مشتری ها چه ربطی به اون خانوم داره؟؟؟

پولای مرده دست زنس.... زنش همه کارس

... خودشم کار می کنه.... خیلی هفت خطه... از شوهرمم بزرگ تره من سن دخترشم

من یک زنم ...یک زن قوی که همه چیز دارم ...عشق... محبت... سرسختی...احساسات... غم... ترس....شادی.... نشاط...ناامیدی ...زن بودن ساده نیست...مادر بودن داستان نیست... من خودم می خوام داستان خودم رو بنویسم ...پس قوی می مونم و ادامه میدم 😇

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

نه قرار کاری نبود زنه چند بار پیشنهاد داده اما شوهرم فحشش داده اما الان کارش گیره میگه مجبور م با نر ...

عزیزم خاطر جمع نباش این رفتارهای نرم شیرینه هم برا زنه هم شوهرت . شوهرت کم کم بهش وابسته میشه ساده نباش و سر همین رفتارا دیدی یهو دوست شدن.مراقب زندگیت باش عزیزم من تجربشو داشتم که اینو میگم

و خداوند جانشین تمام نداشته های من است.....
2456
من چرا نفعمیدم شوهرت کجا رفته با زنیکه؟ 

رفته بیرون دو تایی تا صحبت کنه زنه رو راضی کنه پولا و بده 

من یک زنم ...یک زن قوی که همه چیز دارم ...عشق... محبت... سرسختی...احساسات... غم... ترس....شادی.... نشاط...ناامیدی ...زن بودن ساده نیست...مادر بودن داستان نیست... من خودم می خوام داستان خودم رو بنویسم ...پس قوی می مونم و ادامه میدم 😇
عزیزم خاطر جمع نباش این رفتارهای نرم شیرینه هم برا زنه هم شوهرت . شوهرت کم کم بهش وابسته میشه ساده ن ...

چه کار کنم آخه.... منو شوهرم هیچ مشکلی نداریم.... دیشب تا صبح خوابش نبرد میگه پشیمونم که رفتم حس بدی دارم از زنه متنفرم.. اعصاب خودشم خرد شده..... 

2714

همیشه از دید زنها شوهرشون فرشته ست و زن شیطان که عاشق شوهر اینها شده

از دید مردها هم همسرشون بی پناه و فریب خورده ست و مردی که با زنشون رابطه داره کثیف و بی ناموس و بی غیرت

واقعیت هم اینه که دوتا ادم بیخود متاهل باهمن و هردو چون نمیخوان خانواده شون بفهمه،  طرف مقابل رو حیله گر و عاشق خودشون معرفی میکنن و همسراشون هم از خدا خواسته میپذیرن و از مظلومیت زن یا شوهرشون و بدی پارتنرش زار میزنن

ساده نباش فقطططططططططط

خوب میگه مجبورم فعلا.... پول رو بگیرم تموم... دیگه کاری باهاشون ندارم

خوب میگه مجبورم فعلا.... پول رو بگیرم تموم... دیگه کاری باهاشون ندارم

دوست عزیز با همسرت برو وقتی باههش رفت اگه البته مجبوره . 

یا اینکه من بعد با آژانس جابجا بشن با ماشین خودش نره که زنیکه جلو بشینه 

همیشه از دید زنها شوهرشون فرشته ست و زن شیطان که عاشق شوهر اینها شده از دید مردها هم همسرشون بی پنا ...

نه تو این سالها شوهرم دست از پا خطا نکرده با اینکه مورد های زیادی بهش پیشنهاد داده... من مشکلم با زنه س.... می خوام بعد از تموم شدن ماجرا بهش پیام بدم بگم از همه چی از اول خبر داشتم....

ی روز نشد تو نی نی سایت اروم باشیم همش شد خیانت  چ خبرتونه اقایون

آقایون چکارن 

داره میگه خانمه متاهله عاشق شوهرم شده ولش نمیکنه 

داستان اینه 

تو که به ما نمیای لااقل به خودت بیا 
2706