2726
عنوان

ملاقات شوهرم با زن متاهل

| مشاهده متن کامل بحث + 4900 بازدید | 116 پست
آبروی زنه رو ببر. ازش مدرک جمع کن پدرشو در بیار. برو دمه در خونش بیچارش کن. زنیکه هرزه رو

من برش این کار رو ندارم اما شوهر اون زن هم هرزه به تمام معناس....خودشم خبر داره زنش سر و گوشش می جنبه

من یک زنم ...یک زن قوی که همه چیز دارم ...عشق... محبت... سرسختی...احساسات... غم... ترس....شادی.... نشاط...ناامیدی ...زن بودن ساده نیست...مادر بودن داستان نیست... من خودم می خوام داستان خودم رو بنویسم ...پس قوی می مونم و ادامه میدم 😇
من برش این کار رو ندارم اما شوهر اون زن هم هرزه به تمام معناس....خودشم خبر داره زنش سر و گوشش می جنب ...

باید برای حفظ زندگیت داشته باشی. از خانوادت کمک بخاه مادر یا خواهرت. پارش کن نکنی زندگیتو باختی.

گل همیشه بهارم.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

پشیمون که باهاش رفته؟ مگه کجا رفته باهاش شما کجابودی که باهم رفتن

من خونه بودم شوهرم باهاش رفته به خاطر حسابی که شوهرش با شوهرم داره وتمام پول هاش دست زنشه..... برای اینکه نقد کنه هم پول های خودش و هم حق مشتری هایی که مرده بالا کشیده..... شوهرم می خواد با نرمی پولو بگیره چون جور دیگه نمیشه

من یک زنم ...یک زن قوی که همه چیز دارم ...عشق... محبت... سرسختی...احساسات... غم... ترس....شادی.... نشاط...ناامیدی ...زن بودن ساده نیست...مادر بودن داستان نیست... من خودم می خوام داستان خودم رو بنویسم ...پس قوی می مونم و ادامه میدم 😇
من برش این کار رو ندارم اما شوهر اون زن هم هرزه به تمام معناس....خودشم خبر داره زنش سر و گوشش می جنب ...

یا خدا مگه میشه البته شوهرمنم میگه ی سریا هستن خودشون زنشونوتشویق ب این کارمیکنن شاید واسه اینه ک خودشونم راحت ترن مثلا چندسال پیش توشرکتشون برای اینکه طرف استخدام بشه زنشومیاورد میدادبه مدیر بعداز دوساعت استخدام میشد باورش خیلی سخته ولی واقعا ادم های هرزه زیادن

2728
باید برای حفظ زندگیت داشته باشی. از خانوادت کمک بخاه مادر یا خواهرت. پارش کن نکنی زندگیتو باختی.

خواهر ندارم.... مادر و پدرمم نمی خوام بدونن.... شوهرم می گه ناراحت نباش خودم حل می کنم فک تو درگیر نکن من پشتتم

یا خدا مگه میشه البته شوهرمنم میگه ی سریا هستن خودشون زنشونوتشویق ب این کارمیکنن شاید واسه اینه ک خو ...

😔😔😔

شوهرتم خودش خواسته که بره هااا اگه نمیخواست که شماروهم میبرد مثلا این قرار کاری 

نه قرار کاری نبود زنه چند بار پیشنهاد داده اما شوهرم فحشش داده اما الان کارش گیره میگه مجبور م با نرمی برم جلو که پول مشتری ها رو بگیرم دارم دق می کنم احساس می کنم غرورم له شده هرچند خاطر جمعم از شوهرم اما خیلی برام سخت اومد

نه قرار کاری نبود زنه چند بار پیشنهاد داده اما شوهرم فحشش داده اما الان کارش گیره میگه مجبور م با نر ...

پول مشتری ها چه ربطی به اون خانوم داره؟؟؟

کسانی که به من میگویند تو به جهنم میروی و ما به بهشت خوشحالم میکنند که به یکجا نمیرویم...
من خونه بودم شوهرم باهاش رفته به خاطر حسابی که شوهرش با شوهرم داره وتمام پول هاش دست زنشه..... برای ...

اینجا گفتم هرجاش نامفهوم بگین بازش کنم

2706