2733
2739
عنوان

پسر دوسالم دندون درد داره توروخدا کمکم کنین

| مشاهده متن کامل بحث + 217 بازدید | 39 پست
آره صددرصد میفهمه عکس میگیره حالا بهش مسکن بده گناه داره طفلی

دادم ارومه موقع غذاخوردن بی تابه،اخه دکتر اطفال نمیتونه عکس بگیره م

تا خداهست غم فردا رونداشته باش ...خدای امروز،فرداهم هست❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم اون دندونی که سیاه شده رو یه کوچولو تکون بده یا فشار بده اگه درد بخاطر اون باشه معلوم میشه&nbs ...

اصلا نمیتونه درست صحبت کنه من نمیفهمم دستامو شست به دوتا دندون عقبیاش فشار اوردم یخورده میخندید گاز میگرفت ولی به لثش دست میزدم گریه میکرد وجیغ ولی موقع غذا انگار رودندونش میره بی تاب میشه از دیشب۳ساعتم نخوابیدم ازفکروخیال انقد دیشب بی تاب بود بردم دندان پزشکی شبانه روزی دکترش خیلی بداخلاق بوذ ساعت۲هم بود اصلا ندیدگفت اطفال نمیبینم حتی گفتم فقط معاینه کن نکرد حتی بهم بگه ازدندونه

نه منظورم دندانپزشک اطفال بود حالا ببرش یه دندانپزشک معمولی بهت میگه

حتما اینکارومیکنم امروز دکتر اطفال نوبت گرفتم ببینه یه دندون پزشک معرفی کنه اگر ازدندونشه

2728
اصلا نمیتونه درست صحبت کنه من نمیفهمم دستامو شست به دوتا دندون عقبیاش فشار اوردم یخورده میخندید گاز ...

نه عزیزم داره دندون درمیاره  ببین لثه یا خیلی سفید میشه یا قرمزو ملتهب 

ببین کدومشه

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 
نه عزیزم داره دندون درمیاره  ببین لثه یا خیلی سفید میشه یا قرمزو ملتهب  ببین کدومشه

سفیده،ببین انقد سراین بچه تواین دوسال سختی کشیدم ک خدامیدونه به اندازه ۲۰سال پیرشدم وخونه نشینم بچمم ریفلاکس پالرژی شدید داره تونتم زدم نوشته بود بچه های ریفلاکسی چون اسیدمعده میزنه بالا زودتر دندوناشون خراب میشه اخه بچه من چه گناهی داره همش مریضه هرچی هم دمترمیبرم میکه بخاطر الرژی بخاطر ریفلاکس الانم برم میگن برا ریفلاکسه زود خراب شده ،حالم دیگه ازاسمش بهم میخوره

سفیده،ببین انقد سراین بچه تواین دوسال سختی کشیدم ک خدامیدونه به اندازه ۲۰سال پیرشدم وخونه نشینم بچمم ...

آخی عزیزم خدا کمکت کنه اینجوری معلومه هم خودت داری اذیت میشی هم کوچولوت😔😔😔😔😔

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 
آخی عزیزم خدا کمکت کنه اینجوری معلومه هم خودت داری اذیت میشی هم کوچولوت😔😔😔😔😔

خیلی بخدا سیرم اززندگی برام دعا کن دوستم

2738
خیلی بخدا سیرم اززندگی برام دعا کن دوستم

حتما عزیزم😘😘😘😚😘

عزیزم یکی از کامنتاتو خوندم خیلی ناراحت شدم حال روحیت که همش قرص میخوردی بهتر شده؟؟

چی بگم ک ناشکری نکنم نمیدونم چرا خدا اینجوری میکنه بامن

چی بگم ک ناشکری نکنم نمیدونم چرا خدا اینجوری میکنه بامن

الهی عزیزم خوبه خوب بشی فقط بنظرمن دعا ومناجات باخدا حال آدمو خوب کنه قرص نخور

میشه واسه شادی روح پدرم، سلامتی وخوشبختی خانوادم صلوات بفرستین،خیر ببینید الهی😘😘
الهی عزیزم خوبه خوب بشی فقط بنظرمن دعا ومناجات باخدا حال آدمو خوب کنه قرص نخور

نخورم ک بندنمیشم خداهم باهام قهره

نخورم ک بندنمیشم خداهم باهام قهره

عزیزم درکت میکنم مریضیه روحی خیلی بده؛من بعضی وقتا که حس افسردگی واضطراب بهم دست میده مث امشب بادعا فقط آروم میشم الانم بادعا بهتر شدم

میشه واسه شادی روح پدرم، سلامتی وخوشبختی خانوادم صلوات بفرستین،خیر ببینید الهی😘😘
2706