2703
2553

بچم ازدیشب چیزی میخوره گریه میکنه دست میکنه تودهنش جیغ میزنه و اوغش میکیره نمیدونم ازدندونشه با اون دندون اخریا ک درنیمده درضمن دندونشم سیاه شد همون اپل بخاطره قطره اهن الان چیکارکنم کجا ببرم اینجاهم اصلا دندون پزشکی اطفال نداره دارم دق میکنم

تا خداهست غم فردا رونداشته باش ...خدای امروز،فرداهم هست❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

ببینید دکترایی هستن که مال بزرگسالن اما کار اطفال هم انجام میدن فقد کسی که بچه رو نترسونه و ناراحت نکنه پیدا کنید قطرهای آهن لعنتی تموم دندونای بچه ها رو از بین میبره 

2720
من میدونم اسیابهایی که در نیومده هم تا بخواد در بیاد درد داره قشنگ یادمه پسر منم درد داشت ولی یادم ن ...

میترسم دندونش خراب شده باشه ازکجا میتونم مطمن بشم 

ببینید دکترایی هستن که مال بزرگسالن اما کار اطفال هم انجام میدن فقد کسی که بچه رو نترسونه و نا ...

ازکجا پیدا کنم همچین دکتری

2714
نه عزیزم اون میخاد دندون کرسی هاشو در بیاد واسه همون درد داره یه قاشق پر شربت تایلوفن بهش بده

یوقت از عصب دندونش نباشه بی احتیاطی کنم ببرم دکتر اطفال متوجه خرابیش میشه؟

میترسم دندونش خراب شده باشه ازکجا میتونم مطمن بشم 

داره دندونای اخرشو درمیاره پسر منم همین طوریه ماشاالله همه دندوناشم سالمه 

جواب ابلهان خاموشیست....پس اگه ریپ زدی و جواب ندادم بدون که این مثل در موردت صدق میکنه..

شربت اينا داره از داروخونه بخر بده اگه خوب نشد ببرش دکتر 

همسرم شاه قلبم دوست دارم 😍😍😍😍😍چه خوبه که کنارمی عمرم😍😍😍😍میمانم باهات تا همیشه که تو تمام زندگیمی 😘😘😘💝💝💝💝💝💝

عزیزم اون دندونی که سیاه شده رو یه کوچولو تکون بده یا فشار بده اگه درد بخاطر اون باشه معلوم میشه 

اگر نبود بخاطر دندونای آخره خیلی درد داره

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 
داره دندونای اخرشو درمیاره پسر منم همین طوریه ماشاالله همه دندوناشم سالمه 

برای این ک همه سیاه هست نمیدونم خرابه یا از قطره غذامیخوره جیغ میزنه 

2706