2726

من نمیخوام برم دانشگاه . تو تاپیک قبلی م هم گفتم به شوهرم هنوز نگفتم . امروز صبح به شوهرم پیام دادم که قبول شدم . بیچاره اینقدر ذوق کرده زنگ زد به خواهر شوهرم . خواهر شوهرم هم زنگ زده به من با کلی خوشحالی انگار خودش قبول شده . آخه میکروبیولوژی آزاد شهر خودمون قبول شدم .میترسم برم تو این رشته پشیمون شم . البته خواهرشوهرام و برادر شوهرم همشون تحصیل کرده ان . اونا بیشتر از من برای این رشته ذوق دارن . ولی من همش استرس و دلشوره دارم . کاش شوهرم اجازه میداد یه سال دیگه بخونم 

خدا جونم کمکم کن تو رشته ی تحصیلیم خیلی پیشرفت کنم و موفق بشم  ..... با پزشکی قبول شدن داداشم هم خوشحال ترم کن . دوستتت دااارم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
بگیر بخون، هر وقت بخوای میتونی بری آزاد این رشته رو

عزیزم این رشته با کنکوره . الان سه ساله پشته هم این رشته رو قبول شدم نرفتم . از خواهر شوهرم خنده م میگیره بیچاره بهم میام داده ما افتخار میکنیم زن داداشمون دکتره . بعش میگم کو تا دکترا . میگه ما تموم شده میبینیم .

خدا جونم کمکم کن تو رشته ی تحصیلیم خیلی پیشرفت کنم و موفق بشم  ..... با پزشکی قبول شدن داداشم هم خوشحال ترم کن . دوستتت دااارم.

گلم میکروبیولوژی بدون کنکور براساس سوابق تحصیلی هم میتونی بری 

بنظرمن بشین بخون رشته بهتر مثه مامایی پرستاری قبول شو ارزششو داره 

منم میخواستم کار تورو انجام بدم ولی از خواب بیدار شدم 😊

تیکرتولدیه خانومه خاصه✔    که اووونم منم...  ۱۳بدربه دنیا اومدم دلیل دارم واسه خاص بودنممم . خب خوشگل خانومی که امضاموخوندی حالا واسه موفقیتم یه صلوات خوشگل بفرست .باتشکر ....عشقتون💓 negin💓
مباركت باشه گلم رتبه ات چندشد؟اگه دوس داري بگو

عزیزم چون ازادبود فقط تراز برام مهم بود که شد 6200 . رتبه م شده بود 40 هزار.

عزیزم این رشته با کنکوره . الان سه ساله پشته هم این رشته رو قبول شدم نرفتم . از خواهر شوهرم خنده م م ...

میدونم با کنکوره، و حتما شما زحمت کشیدید، اما میگم اگه میتونی بخونی و توانایی شو داری و به رشته ی دیگه ای علاقه داری، دوباره بخون. این بار بیشتر! وگرنه من که با شما دشمنی ندارم، خودم دکتری هستم

ترجمه تضمینی، پاورپوینت و تدریس خصوصی

داداش منم میکرو آزاد خونده

سرکاره

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
گلم میکروبیولوژی بدون کنکور براساس سوابق تحصیلی هم میتونی بری  بنظرمن بشین بخون رشته بهتر مثه ...

عزیزم شهر خودمون این رشته رو با کنکور بر میداره .

منم دوس دارم دوباره بخونم ولی الان چن ساله به امید اون رشته ها همش کنکور میدم . ولی نمیشه . الان ساله سومه که میکرو قبول شدم اکه همون موقع رفته بودم الان دیگه تموم شده بود. 

شوهرم اصرار میکنه برم وگرنه یه بار دیگه کنکور میدادم . باز اکه برم سال بعد هم دوباره کنکور میدم . یکی تو همین تاپیک گفت که ترم سوم میکرو بوده پرستاری قبول شده . به نطرم اینجوری ذهنم بازتر میشه تا اینکه هنش تو خونه بشینم.

مامايي كه اصلا كار نداره منم حيرون شدم بااين تجربي

اره اتفاقا من 96 مامایی اوردم دیدم هر کی مامایی قبول شده بیکاره نرفتم .

میدونم با کنکوره، و حتما شما زحمت کشیدید، اما میگم اگه میتونی بخونی و توانایی شو داری و به رشته ی دی ...

عزیزمن این رشته خیلی وقته براساس سوابق تحصیلی شده 

بخاطر همین استارتر ۳بار پشت سرمن قبولش شد 

منتها وقتیکه کنکور بدی در اولویت قرار میگیره برای ثبت نام 

خیلی از دوستای من بدون هیچ انتخاب رشته ای این رشته رو رفتن

تیکرتولدیه خانومه خاصه✔    که اووونم منم...  ۱۳بدربه دنیا اومدم دلیل دارم واسه خاص بودنممم . خب خوشگل خانومی که امضاموخوندی حالا واسه موفقیتم یه صلوات خوشگل بفرست .باتشکر ....عشقتون💓 negin💓
2706