1421
1411
عنوان

خواهر شوهرم بیشتر از من خوشحال شد که دانشگاه قبول شدم .

| مشاهده متن کامل بحث + 1280 بازدید | 126 پست
الان ارشد روانشناسیم...دوست دارم دکتراشم بگیرم

عالیه

خدا جونم کمکم کن تو رشته ی تحصیلیم خیلی پیشرفت کنم و موفق بشم  ..... با پزشکی قبول شدن داداشم هم خوشحال ترم کن . دوستتت دااارم.

امروز تولد شوهرمه میخوام کیک تولدشو برا اولین بار خودم بدرستم...من برم ک کلی کار دارم امروز..موفق باشیید دوستان عزیزم بانوهای سرزمینم شما میتوانید

شعور سطوح مختلفی دارد، بالاترین سطح آن نادیده گرفتن بیشعورهاست

همه با هم برای پیشگیری از سرطان پستان

1401
من امسالو فقط ندادم نميدونم حيرونم

خب همون نظام قدیم بدین دیگه

فقط 22 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکرتولدیه خانومه خاصه✔    که اووونم منم...  ۱۳بدربه دنیا اومدم دلیل دارم واسه خاص بودنممم . خب خوشگل خانومی که امضاموخوندی حالا واسه موفقیتم یه صلوات خوشگل بفرست .باتشکر ....عشقتون💓 negin💓

برو دانشگاه رو شروع کن. از اول با فکر پیشرفت و ادامه دادن برو جلو. حتما تا دکترا پیش برو. و از اول برنامه ی مشخص داشته باش.

وقتی ۹ بار امتحان کردی و چیزی که خواستی نشده، خواسته ت رو تغییر بده. خواسته ت رو بذار که میکروبیولوژیست با سواد و موفق بودن.

خیلی جا داره واسه ادامه، یکیش اینکه پی اچ دی های مختلف میشه گرفت، مثل فیزیولوژی و ویروس شناسی و این چیزا و بعد هیئت علمی دانشگاه های علوم پزشکی شد.

واسه آدم باسواد و حرفه ای توی هر رشته ای که باشه کار پیدا میشه. شک نکن.

1447
اخه از بس درسارو خوندم فوت آبم . نمیخوام بیشتر از این عمرم تلف شه. تازه معلوم نیست تا سال بعد چه اتف ...

درسها رو فوت آبی ۴۰ هزار آوردی و سه ساله همین رشته رو قبول میشی؟ خوب قربونت تو پتانسیلت همینه. برو بخون بیشتر از این خودتو معطل نکن

1418

عزیزم اگه همون ۹ سال قبل وارد دانشگاه شده بودی الان دانشجوی دکتری  رشتت بودی،موفق بودن تو رشته به نوع رشته نیست به تلاش و پشتکاره 

به نظر من بیشتر از این عمرتو پشت کنکور هدر نده، برو میکروبیولوژی رو بخون

درسها رو فوت آبی ۴۰ هزار آوردی و سه ساله همین رشته رو قبول میشی؟ خوب قربونت تو پتانسیلت همینه. برو ب ...

بله فوت ابم . من حتی تو یه ازمون رفتم امتحانی شرکت کردم رتبه م 3 رقمی شد . نمیدونم این کنکور لعنتی چه جوریه که همش بهم استرس وارد میشه .

خدا جونم کمکم کن تو رشته ی تحصیلیم خیلی پیشرفت کنم و موفق بشم  ..... با پزشکی قبول شدن داداشم هم خوشحال ترم کن . دوستتت دااارم.
برو دانشگاه رو شروع کن. از اول با فکر پیشرفت و ادامه دادن برو جلو. حتما تا دکترا پیش برو. و از اول ب ...

ممنون ار دلداریت . والا اینجا بعصیا میان خودشون هیچی سواد ندارن بدتر ادمو دلزده میکنن . 

ممنون ار دلداریت . والا اینجا بعصیا میان خودشون هیچی سواد ندارن بدتر ادمو دلزده میکنن . 

عزیز من شماهی ک میای نظرخواهی میکنی باید جنبه همه چیزو داشته باشی 

کسی ک شمارو دلزده میکنه داره شمارو راهنمایی میکنه قطعا باید اون طرف اونقد فهم وشعور داشته باشه که نظرات و راهنمایی هارو قبول کنه 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکرتولدیه خانومه خاصه✔    که اووونم منم...  ۱۳بدربه دنیا اومدم دلیل دارم واسه خاص بودنممم . خب خوشگل خانومی که امضاموخوندی حالا واسه موفقیتم یه صلوات خوشگل بفرست .باتشکر ....عشقتون💓 negin💓

اگه هم ک از نظرات من ناراحت شدید معذرت میخوام 

من فقط قصد اینو داشتم ک راهنماییتون کنم ک بخاطر دل شوهر و خواهر شوهر ک ۲بار به شما گفتن دکتر نرید دانشگاه 

مچکر و خدانگهدار

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1331