2737
2734
عنوان

باشگاه

410 بازدید | 24 پست

بچه ها از اول مهر میخام برم باشگاه ولی نمیدونم چ ورزشی برم.میخام با سنم یکم رو فرم بیاد و سینه هام .وزنم ۴۷ کمه وزنم یکم بالا بره.چ ورزشی پیشنهاد میدین؟

خدایا بابت دوقلو هایی ک بهم دادی شکرت پسرهای گلم بنیامین و پارسا.یک دختر خوشگل دوساله هم دارم ک نفسمه.                    (دوقلوهای نازم برا قانون جذبه ک ایشالله واقعی میشه)

سلام من بدنسازی رفتم نتیجه هم گرفتم ۳ سایز اضافه کردم روی پایین تنه و یک سایز بالاتنه 

مربی تون اولین جلسه مشخص میکنه که بیشتر چه فعالیتی انجام بدین که سایز اضافه کنید 

زندگی مشترک من و من 🏡

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
سلام من بدنسازی رفتم نتیجه هم گرفتم ۳ سایز اضافه کردم روی پایین تنه و یک سایز بالاتنه  مربی ...

در عرض چندماه نتیجه گرفتی؟

خدایا بابت دوقلو هایی ک بهم دادی شکرت پسرهای گلم بنیامین و پارسا.یک دختر خوشگل دوساله هم دارم ک نفسمه.                    (دوقلوهای نازم برا قانون جذبه ک ایشالله واقعی میشه)
سلام عزیزم رفتی باشگاه؟ من تازه ثبت نام کردم اما سردرگمم نمیدونم چیکار کنم لاغرم میخوام برجستگی ها ...

سلام گلم اره از اول مهر دارم میرم ۲ کیلو چاق شدم،یکم باس ن و رونام رو فرم اومدن خداروشکر راضیم تا الان

سلام گلم اره از اول مهر دارم میرم ۲ کیلو چاق شدم،یکم باس ن و رونام رو فرم اومدن خداروشکر راضیم تا ال ...

مربی گرفتی؟برنامه‌ ورزشی خاصی داری؟رژیم غذایی چی؟

خدایا مراقب این فسقله تو دلم باش🥺
مربی گرفتی؟برنامه‌ ورزشی خاصی داری؟رژیم غذایی چی؟

برنامه بدنسازی بهم داد،،گفت بعده ورزش یک روز درمیون یک روز موز یک روز سیب زمینی آب پز و تخم مرغ آب پز فقط سفیده تخم مرغ.

مکمل هم یادت نره قرص ویتامینEبگیر بخور،مولتی ویتامبن بخور.

از سویا هم استفاده کن،یکمم پودرش کن سویارو هروقت خاستی نیمرو درست کنی یکم از پودر سویا روش بریز.

شیره انگور استفاده کن،آب رو خالی نخور یکم شیره انگور توش بریز بخور

برنامه بدنسازی بهم داد،،گفت بعده ورزش یک روز درمیون یک روز موز یک روز سیب زمینی آب پز و تخم مرغ آب پ ...

مررررررسی عزیزم حتما انجام میدم

میشه برنامه اتو‌هم بهم بگی،مثلا اگه رو کاغذه عکسشو بدی 

من هنوز نرفتم میترسم مربی های اینجا خوب راهنماییم نکنن زود هیکلم فرم نگیره

میخوام از برنامه تو استفاده کنم

خدایا مراقب این فسقله تو دلم باش🥺
2706