2737
2734
عنوان

از خودم بدم اومد

252 بازدید | 15 پست

یکساله زایمان کردم 14 کیلو اضافه کردم تو بارداریم بعد زایمان 10 کیلوش کم شد بقیش موند خودمم قبلش اضافه وزن داشتم دیگه بدتر 

شکمم خیلی ضایع شده نمیتونم برم باشگاه وقت اضافه ندارم همش با خودم میگم خب بعد از زایمان شکم آوردن طبیعیه

حالا دیروز نوبت دکتر داشتم رفتم پیش دکترم که تو دوران بارداری میرفتم پیشش دکتر یکی دوسال قبل از من زایمان کرده بود با شکم آویزون و تیپ بهم ریخته 

دیروز که رفتم تو مطبش بعد از یکسال دیدمش جا خوردم چقدر لاغر و خوشتیپ شده بود 

از قبل بارداریشم خوشتیپ تر بود 

از خودم بدم اومد ...

توکلت علی الله

خب اون حتما ورزش کرده و با برنامه خاصی به این حالت رسیده شماهم اگه همین کارو کنی حتما نتیجه خوبی میده ولی خب چرا وقت نداری؟ یعنتی حتی برای روزه نیم ساعت تو خونه هم وقت ورزش نداری؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

از خودت بدت نیاد عزیزم ورزش شکم کن تو خونه مرتب 

انگار دوباره فرعون خواب آشفته دیده است که اینطور دست به قتل عام کودکان میزند اما اینبار به دست مادرانشان(رواج سقط جنین در ایران! ایرانی که همیشه جلوی صهیون ایستاده است!)     بانوجان! وقتی یزیدیان برای تحقیر حضرت زینب سلام الله علیها حجاب او را بر میدارند بدان که بدحجابی تحقیریست از سوی دشمنان
2728
خب اون حتما ورزش کرده و با برنامه خاصی به این حالت رسیده شماهم اگه همین کارو کنی حتما نتیجه خوبی مید ...

نه عزیزم شاغلم 

بعدظهر میرسم خونه با دوتا بچه کوچیک و کارای خونه اصلا نمیرسم

توکلت علی الله
بعضی وقتا سرحالم پیاده رویی میکنم  بیشتر اوقات خستم نمیتونم

چند وقته زایمان کردید؟

من تقریبا یه سال بعد زایمانم شکمم برگشت البته نکه تخت بشه مث ورزشکارا ولی خیلی شد پیاده روی هم میکردم ولی پیاده‌روی جاهایی که نمی‌خوای هم آب میشه😕

انگار دوباره فرعون خواب آشفته دیده است که اینطور دست به قتل عام کودکان میزند اما اینبار به دست مادرانشان(رواج سقط جنین در ایران! ایرانی که همیشه جلوی صهیون ایستاده است!)     بانوجان! وقتی یزیدیان برای تحقیر حضرت زینب سلام الله علیها حجاب او را بر میدارند بدان که بدحجابی تحقیریست از سوی دشمنان
2738
یکساله  خوشبحالت  از من بدتر شده

شمام هنوز وقت داری اولشه عزیزم 

مرسی عزیزم  آدرس اینترنتی رو بزنم میاره ؟

عزیزم تو تل گرام فکر نمیکنم خیلی جواب بدن ولی تو اینستا پیج دارن میتون بپرسی zohre.monjezi@ اون شماره همراه هم واتساپ داره میتونی اونجا پی ام بدی بپرسی.

2706