2726

مسلما شیر خشک میخوان، فلاکس یه دونه کافیه براشون ؟؟

ست ۱۹ تیکه بگیرم یا ۱۰ تیکه ؟؟

دختر و پسرن ☺

وسیله حمام هم ک یه دست کافیه دیگه درسته ؟تشت و لگن و‌این حرفا 

خدای بزززرگ بهتر از از این وضعیت نمیشد !!! چنان غرق درنعمتم کردی ک فقط ناچارم ازت عمر بیشتر بخوام تا روزای بیشتری شکر گزارت باشم   
ست تیکه ای نگیر کلی تیکه بدرد نخور  داره. تیکه ای سایز صفر هرچی لازمه بگیر.

جدا جدا بگیرم ینی ؟

خدای بزززرگ بهتر از از این وضعیت نمیشد !!! چنان غرق درنعمتم کردی ک فقط ناچارم ازت عمر بیشتر بخوام تا روزای بیشتری شکر گزارت باشم   

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من درمورر ددقلویی نمیدونم اما ست ۱۹ تیکه بع دردت نمیحوزه...از تو ست لباسا زیردکمه هارو بگیز(رکابی و متناسب با فصل استین کوتاه یا استین بلند)مانتویی،شلوار،کلاه به نظر من...وسایل حمومم فقط لیف براشون جدا بگیر

خدایا ممنونم بهم بچه های سالم دادی خدای خوبم مرسی که مث همیشه چشمتو رو تمامممم بدی هام بستی و خواستمو برآورده کردی...من دیگه فقط مامان پریا نیستم من الان مامان پریا و علی هستم❤❤❤
2728

عزیزم من فک کنم 19 تیکه گرفتم...وااااااقعا عالیه...به جز ناف بند از همممممه چیزش استفاده کردم...بعضیا میگن سایز صفر دو دست بگیر...ولی از من به تو نصیحت...دختر سه و نیم ماهشه هنوز از اون لباساش دارم استفاده میکنم...میگن صفر زیاد مگیر که بچه زود رشد میکنه...دختر من سه ماهگیش باید نهایت 5/5 کیلو می بود در حالیکه 6/300 بود...حتما هم دوتا زیردکمه ای سایز صفر برای جفتشون بگیر..برای روزای اول که نافشون نیفتاده خیلی بدرد میخوره...چون شلوار هی به ناف گیر میکنه اذیت میشه...انشاءالله به سلامتی زایمان کنی...

نه دو تا فلاکس بگیر 

چرا ؟؟؟ بخوام حمل و نقل کنم کلی وسیله باید ببرم که !! ساک حمل یکی کافیه ؟

عزیزم من فک کنم 19 تیکه گرفتم...وااااااقعا عالیه حزن ای بند از همممممه چیزش استفاده کردم...بعضیا میگ ...

ممنون از راهنمایی خوبت عزیزم❤❤ ساک حمل یکی‌کافیه براشون ب نظر شما ؟

ست تیکه ای نگیر کلی تیکه بدرد نخور  داره. تیکه ای سایز صفر هرچی لازمه بگیر.

آره بابا. دور پیچ نخی، پاپوش و شورت عینکی و..‌واقعا برای سایز صفر به کار نمیاد. زیردکمه و شلوار و جوراب و کلاه و دستکش و بلوز فقط اینا استفاده میشن

من یدونه دارم دو فلاکس دارم ساک یدونه بسه 

ینی  یه دونه فلاکس جوابگو نیست واسه دوبار شیر دریت کردن ؟۳۵۰ میل حجمشه . هربارم ک‌حدود ۳۰ تا ۶۰ تا شیر میخوان تا ۶ ماهگی .بعدش غذاخور میشن 

2706