2733
2734

سلام دوستان،ممنون میشم برام دعا کنید و صلوات بفرستید

اگه کسی هم دلش خواست،سوره ذاریات یا انشقاق بخونه

منم برای همتوووون از نه دلم دعا میکنم

تیکر تولد یه سالگی پسرمه،،، هر شب راااحت بخواب،خدا از چیزی که قراره فردا باهاش روبرو بشی ،خیلییی بزرگتره.  

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

بسلامتی انشالله چششششمم.خیلی برام دعا گن لزفا.فاطمه هستم.محتاجم شدید

چند ماهی هست یه کار توخونه شروع کردم.برای پیشرفتم لطفا دعا کنید♥️♥♥️اگه دوس داری تو هم مثل من تو خونت شاغل بشی بهم درخاست بده❤از کجا میدونی؟ شاید این همون راهیه که همیشه از خدا میخاستی  و میگفتی خدایاا راهی جلوی پام بزار تا زندگیمو متحول کنم...(نتورکر.نماینده برند لدورا)

بسلامتی زایمان کنی عزیزم انشاالله ، تو رو خدا برای منم دعا کن نا خواسته باردار شدم تو دلم غوغاست دعا کن بچه ی منم صحیح و سالم باشه امروز سونو دارم

در تاریخ 99/9/9 به یکی از بزرگترین آرزوهام رسیدم خدایا شکرت😍😍😍
2738

انشالله بسلامتی وراحت زایمان کنی 😍لطفا برای منم دعا کن مامان شده باشم همین حالا 

فقط 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر عزیزم زود خوب شو دل مامان طاقت نداره   میشه برای خوب شدن دخترم و سلامتی نینیم صلوات بفرستین 

با کله اوووومدماااااااا

😂

آخجون من تاپیک بی بی چک مثبت و زایمان دووووستدارم 

اسی جون بسلامتی فارق بشی به خوشی راحتی عزیزم...🌺🌹😍

التماس دعا 

😊

لایک نفرمایید دوستان به غیر از استارتر عزیز و کاربر محترمی که ریپلای کردم لااقل بفهمم پستم رو خوانده اید  عزیزان .زندگیِ فعلیِ من و شما در برابر زندگیِ بَعدی،بسیار کوتاه،بسیار فرعی وبسیار ریز و گذراست.همچون جرقه ای است که از آتش اجاقی بپرد و گم شود.برای آنکه در زندگیِ بَعدی تا ابد و برای همیشه در آسایش و شادی باشیم ، کافیست همین یک لحظه ی گذرای عمر این جرقه را خوب بمانیم...
😍😍😍😍من مجردم برای بختم دعا کنننن😘ایشالا صحیح و سالم برگردین خونه 

خوشبخت و عاقبت بخیر باشی عزیزم

تیکر تولد یه سالگی پسرمه،،، هر شب راااحت بخواب،خدا از چیزی که قراره فردا باهاش روبرو بشی ،خیلییی بزرگتره.  
با کله اوووومدماااااااا 😂 آخجون من تاپیک بی بی چک مثبت و زایمان دووووستدارم  اسی جون بسلامت ...

قربونت عزیزم،ممنون لز انرژی مثبتت

انشالله بسلامتی وراحت زایمان کنی 😍لطفا برای منم دعا کن مامان شده باشم همین حالا 

رو چشمام عزیزم

2706