2733
2734
عنوان

کمممک

64 بازدید | 7 پست

مامانم خواب بد برام دیده،میترسم بخوابم یه چیزیم شه.والا انقدر که تو فامیل مرگ و میر داریم،با این خواباام که ارامشم بهم میریزه.چیکار کنم؟به نظرتون.خانواده مامانم هر موقع خواب میبینن یه کی ازشون میمیره.یه سال نشده که داییم سکته کرد مرد تو جوونی.چیکار کنم واقعا؟مخم رد داده

هر کس این همه به خودش تلقین کنه میمیره وا اینا چه حرفیه عمر دست خداست مگه درس نخوندی این حرفا مال یه آدم باسواد نیست اینا حرفای عراب جاهل زمان پیامبر هست 

ساحل دلت رو به خدا بسپار خودش قشنگترین قایق رو میاره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هر کس این همه به خودش تلقین کنه میمیره وا اینا چه حرفیه عمر دست خداست مگه درس نخوندی این حرفا مال یه ...

به خدا من نمیگم.از خواب مامانم و خانوادش میترسم.خیلی خرافاتین 

2731
به خدا من نمیگم.از خواب مامانم و خانوادش میترسم.خیلی خرافاتین 

از دست این خرافات که شده الک دست همه لطفاً دیگه نگو میمیرم و این حرفا کلا فراموشش کن من به جای تو ناراحت میشم ایشالا اینقدر عمر می کنی که خودتم سیر میشی

ساحل دلت رو به خدا بسپار خودش قشنگترین قایق رو میاره
از دست این خرافات که شده الک دست همه لطفاً دیگه نگو میمیرم و این حرفا کلا فراموشش کن من به جای تو نا ...

مرسی عزیزم.متاسفانه خانواده مادرم اینجورین روزی ۱۰۰۰ تا خواب میبینن و همش ما جوونارو میترسونن.نمیدونم دیگه کجا برم از دستشون نمیزارن یه خواب راحت داشته باشیم

2738