2733
2734
عنوان

اونایی ک بچه نوزادچله ای دارن بیان

118 بازدید | 12 پست

سلام من ۱۰روزه ک زایمان کردم بچم روزا تخت میخابه بدون هیچ مشکلی ولی از شب تاصبح خیلی بی قراری میکنه وخیلی ازخواب میپره میخاستم بدونم بچه های شماهم همینطورن؟؟

خدایاشکرت بابت همه چی👩‍⚕️⚘

سر ب ببرش حموم با روغن چربش کن اومدی بیرون قنداقش کن ببین بهتر نمیشه؟ 

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

مبارک باشه.

الهی بگردم. اولش همینه عزیزم. هنوز روز و شب رو متوجه نمیشن. تو کم کم تایم خوابش رو تنظیم کن و هر دفعه یکم عقب و جلو کن تا خوابش بیفته شب. الان هم برای اینکه خسته و عصبی نشی هر وقت بچه ات خوابید توام بخواب. درست میشه.

دارم وسایلمو میفروشم. عکس همه رو تو پیج گذاشتم.اگه خواستی یه نگاه بنداز شاید چیزی احتیاج داشتی.😘😘 mohajerat_forush
2738

بعضی نوزادا مدلشون اینه

احتمالا تو حاملگی هم شبا بیدار بودید با جنینت

اشکال نداره  تو  بغلت بخوابون با بوی مادر ارامش میگیره 

اگرم کولیک شروع شده دکتر پدی لاکت میده

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉
 ن فکرنکنم جواب بده

من خودم از این روش جواب گرفتم 

قلقش دستت میاد صبور باش تااخر اینجور نمیمونه

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام