2737
2734
عنوان

واقعا چراا

78 بازدید | 10 پست

هرتاپیکی راجب دینه و مذهبه بابا دین یه مسئله خصوصیه اصلا نباید راحبش حرف زد چه برسه تاپیک زد هرکسی هر عقایدی داره بهم احترام بزاریم هرکسی با هر دینی با هر جنسیتی با هر خصوصیات و تفکراتی دوستداشتنیه و باید بهش احترام بزاریم 

مگه تو دسشویی نداشتی گفتی داره میریزه؟

تو بودی یا یکی دیگه😐

اسرار ازل را نه تو دانی و نه من                                 وین حرف معما نه تو خوانی و نه من                       هست از پس پرده گفتگوی من و تو                            چون پرده برافتد ، نه تو مانی و نه من                            📖 #ترانه_های_خیام                                              ✍🏻#صادق_هدایت

اینکه شما میگی مال مملکت ما نیست😁

اونجاهایی که اجباری نیست خصوصیه چون انواع مختلف داره

اینجا دین ما به همه مربوطه خب!

ما انسان بودیم، تا زمانی که، نژاد ارتباطمان را از هم گسست،مذهب جدایمان کرد،سیاست تقسیممان کرد،و ثروت طبقه‌بندیمان کرد.شاید روزی دوباره انسان شویم.          پ.ن: تو جوش عاقبت ما مزن که در صف محشر/ کسی سوال اگر کرد می دهیم جوابی!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من بودم و هنوزم داره میریزه 😂

اوه پس چجوری تایپ کردی😬برو دسشویی به جا این حرفا

اسرار ازل را نه تو دانی و نه من                                 وین حرف معما نه تو خوانی و نه من                       هست از پس پرده گفتگوی من و تو                            چون پرده برافتد ، نه تو مانی و نه من                            📖 #ترانه_های_خیام                                              ✍🏻#صادق_هدایت
2738