2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
بچه ها اعتماد کردن خیلی سخت شده.میدونم.ولی من خودم حسابی تنهام و میخخوام دوستای خوبی داشته باشم. او ...

استارتر اتفاقا منم چند روزه تو فکرم تو تهران حالا یا شهرای دیگه از هر منطقه یکی تاپیک بزنه و خانومایی که مال اون منطقه ان و تمایل دارن اونجا باهم باشن و تفریح داشته باشن. خیلی خوب میشه 

سلامتی همه مامانا و تو دلیاشون صلوات😍
عضوشدی با کلی مامان نی نی سایتی بری بیرون 😐✋

مگه نمیدونی؟ همه منتظر ایشون بودیم تا حالا نرفتیم بیرون .

من ده ساله منتظرم 😍😂

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.
مگه نمیدونی؟ همه منتظر ایشون بودیم تا حالا نرفتیم بیرون . من ده ساله منتظرم 😍😂

ااااا میگم منم یکساله منتظرم ..😁😁😁😂😂😂

ولی برای خودت سرتیپی هستیا از سال 89     ....

هرچه دلم خواست نه آن میشود   هرچه خدا خواست همان میشود  
ااااا میگم منم یکساله منتظرم ..😁😁😁😂😂😂 ولی برای خودت سرتیپی هستیا از سال 89     & ...

😂ریا نباشه ۸۷ ، 

اون کاربریم سوخت شد 

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.
بچه ها اعتماد کردن خیلی سخت شده.میدونم.ولی من خودم حسابی تنهام و میخخوام دوستای خوبی داشته باشم. او ...

حالا چرا متاهل؟!

مجردا رو نميبري؟!🤔

ميشه لطفا براي حل مشكل مادرم دعا كنيد؟😔 ، لطفا اگه دعا كرديد بهم بگيد تا براتون حمد و ذكر يونسيه بخونم، خيلي سخته مادرت جلوي چشمات آب بشه و هيچكاري ازت برنياد، خدا رو بابت تمام نعماتي كه به من ارزاني داشته، شكرميكنم، ممنون ميشم در تاپيك چالش ناشناسم شركت كنيد🙂🌹 https://harfeto.timefriend.net/16393378956800
😂ریا نباشه ۸۷ ،  اون کاربریم سوخت شد

یا خدا ...پس باید جللوی پات فرش قرمز پهن کنیم 😁

از این ببعد ببینمت بهت میگم تیمسار😓

هرچه دلم خواست نه آن میشود   هرچه خدا خواست همان میشود  
سلام استارتر تازه عضو شدی و قرار گذاشتن و همدیگررو حضوری دیدن احتیاج به این داره که شماره یا آید ...

دقیقا.تازه عضو شدم ک بتونم ی جمع خوب پیدا کنم.من مشکلی ندارم .شماره تلفن یا ایدی.حتی یکی از دوستان ی گروه تلگرامی زده بود ک هرکار کردم نتونستم عضو شم.

نه عزیزم.دغدغه متاهل ها با مجردا فرق داره.

خودتون متاهل هستيد؟

من متاهل هستم و يه پسر هم دارم

ميشه لطفا براي حل مشكل مادرم دعا كنيد؟😔 ، لطفا اگه دعا كرديد بهم بگيد تا براتون حمد و ذكر يونسيه بخونم، خيلي سخته مادرت جلوي چشمات آب بشه و هيچكاري ازت برنياد، خدا رو بابت تمام نعماتي كه به من ارزاني داشته، شكرميكنم، ممنون ميشم در تاپيك چالش ناشناسم شركت كنيد🙂🌹 https://harfeto.timefriend.net/16393378956800
2706