1542
1578
بچه ها اعتماد کردن خیلی سخت شده.میدونم.ولی من خودم حسابی تنهام و میخخوام دوستای خوبی داشته باشم. او ...

استارتر اتفاقا منم چند روزه تو فکرم تو تهران حالا یا شهرای دیگه از هر منطقه یکی تاپیک بزنه و خانومایی که مال اون منطقه ان و تمایل دارن اونجا باهم باشن و تفریح داشته باشن. خیلی خوب میشه 

فقط 9 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سلامتی همه مامانا و تو دلیاشون صلوات😍
عضوشدی با کلی مامان نی نی سایتی بری بیرون 😐✋

مگه نمیدونی؟ همه منتظر ایشون بودیم تا حالا نرفتیم بیرون .

من ده ساله منتظرم 😍😂

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.

تغییر اساسی خانه ولی سریع و کم هزینه

کاغذ دیواری سه بعدی پشت تلویزیون

کلیک کنید

مگه نمیدونی؟ همه منتظر ایشون بودیم تا حالا نرفتیم بیرون . من ده ساله منتظرم 😍😂

ااااا میگم منم یکساله منتظرم ..😁😁😁😂😂😂

ولی برای خودت سرتیپی هستیا از سال 89     ....

هرچه تو خواهی نه آن میشود   هرچه خدا خواهد همان میشود  
ااااا میگم منم یکساله منتظرم ..😁😁😁😂😂😂 ولی برای خودت سرتیپی هستیا از سال 89     & ...

😂ریا نباشه ۸۷ ، 

اون کاربریم سوخت شد 

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.
1546
😂ریا نباشه ۸۷ ،  اون کاربریم سوخت شد

یا خدا ...پس باید جللوی پات فرش قرمز پهن کنیم 😁

از این ببعد ببینمت بهت میگم تیمسار😓

سلام استارتر تازه عضو شدی و قرار گذاشتن و همدیگررو حضوری دیدن احتیاج به این داره که شماره یا آید ...

دقیقا.تازه عضو شدم ک بتونم ی جمع خوب پیدا کنم.من مشکلی ندارم .شماره تلفن یا ایدی.حتی یکی از دوستان ی گروه تلگرامی زده بود ک هرکار کردم نتونستم عضو شم.

1432
یا خدا ...پس باید جللوی پات فرش قرمز پهن کنیم 😁 از این ببعد ببینمت بهت میگم تیمسار😓

😂😂😂

نه بابا مگه هنر  کردم؟ والله نه نفعی برا خودم داشت ،نه برای دیگران .همش ضرر بود و اتلاف عمر .

😂😂😂 نه بابا هنر مگه کردم؟ والله نه نفعی برا خودم داشت ،نه برای دیگران .همش ضرر بود و اتلاف عمر .

نه خوبه که آدم اطلاعاتش و روابط عمومیش میره بالا 😍...اینطور که شنیدم قبلنا بهتر بوده سایت ..تازگیا جو ش بد شده ...

نه خوبه که آدم اطلاعاتش و روابط عمومیش میره بالا 😍...اینطور که شنیدم قبلنا بهتر بوده سایت ..تازگیا ...

اره قبلنا خیلی بهتر بود .هرچند اون زمانا هم به نسبت جمعیت مشکلات و دعوا و مزاحم بود .یه پسره بود  از در مینداختن بیرون از دیوار میومد کلی بساط داشتن یه عده باهاش . ‌‌‌‌‌‌‌‌الانم فکر کنم باشه ولی معقولتر شده خخخ

بازار بحثها هم داغ بود .موقع انتخابات‌ها چه دعواهایی نمیشد .اونموقع بحث سیاسی آزاد بود تا کیسو گیس کشی نشده بود خمخخ

الان زود تاپیک بسته میشه .

کلا ضررهای این سایت به محاسنش میچربه .

اره قبلنا خیلی بهتر بود .هرچند اون زمانا هم به نسبت جمعیت مشکلات و دعوا و مزاحم بود .یه پسره بود &nb ...

چه باحال توصیف کردی 😁😍😚

1537