2733
2734
به نظرت اینی که گفتی بهانه برای تلاش نکردن نیست؟

من فکر میکنم باید دندانپزشک میشدم ولی الان واقعا دیره من هفت هشت سال بیراهه رفتم و تحصیلاتم رو تو شاخه دیگه جلو بردم دیگه سن و شرایطم اجازه برگشت نمیده

یا مثلا طرف عکر میکنه اگر مهاجرت‌کرده بود موفقتر بود ولی الان پنجاه سالشه دیگه شرایط مهاجرت نداره سنش بالاست

یا هزاران حسرت کسایی که توی پیری و ناتوانی میخورن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من فکر میکنم باید دندانپزشک میشدم ولی الان واقعا دیره من هفت هشت سال بیراهه رفتم و تحصیلاتم رو تو شا ...

یا مثلا خواستگارا رو الکی رد کرده سنش بالا رفته الان دیگه نمیشه برگرده عقب و متاهل بشه

2731
من فکر میکنم باید دندانپزشک میشدم ولی الان واقعا دیره من هفت هشت سال بیراهه رفتم و تحصیلاتم رو تو شا ...

همین دیگه...میگم بهانه و تنبلیه این چیزا...مگه شما چندسالته؟ خارجیا اصلا مثل ما نیستن تو هر سنی لازم ببینن کار لازمو انجام میدن..دوست دانشگاهیم الان دانمارکه میگه هم اتاقیش از هلنده و یه زن 45 ساله است که داروسازی میخونه...نه به سن نیست عزیزم...به انگیزه و تلاشه...مخصوصا انگیزه!