2726
عنوان

کیا مثل منن؟

151 بازدید | 12 پست

فردا میخوام بازم شروع کنم.میخوام دخترمو از پوشک بگیرم.دخترم سی و سه ماه اس.دوماه پیش اصلا همکاری نکرد.شوهرم هی غر میزنه. ای خدا. چقدر استرس دارم و کلافه م .خوابم میاد ولی فکرش نمیذاره بخوابم.کیا مثل منن. خانوما دعا کنین این بار موفق شم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

نگا برو بازار ی چیزایی هس ب اسم لوبیای سحرامیز تو دیجی کالام هس ی قرص ک بنندازی تو اب شکل ی جونور میشه بچه ها خوششون میاد بخر بعش بگو اگ بره دسشویی یدونه بهش جایزه میدی ی نفر گف اینجوری موفق شده

شاید ب دردت بخوره موفق باشی 

ی بیمار روانی رو بستن ک خودکشی نکنه  تو اتاق بغلیی بیمار سرطانی داره برای زنده موندن التماس میکنه     زندگی همینه همین قدر مزخرف خدا یکی 
دختر منم دو سال و هشت ماهه س.دو ماه پیش اصلا همکاری نکرد

میگن سه سالگی خودشون میگن 😐

البته دختر اولیم دوسال و نیمش ک بود خواهرش ب دنیا اومد از بیمارستان ک مرخص شدم دیدم جیششو میگه

الهی ...همه تووووووو
میگن سه سالگی خودشون میگن 😐 البته دختر اولیم دوسال و نیمش ک بود خواهرش ب دنیا اومد از بیمارستان ک ...

دختر من نسبت به هم سناش اندام درشتری داره هر جا میرم  میگم دخترم سی و سه ماهه س باور نمیکنن و وقتی میفهمن هنوز پوشک به پاشه یه جورایی مسخره میکنن. بهم برمیخوره. استرس گرفتم بخدا