2726

سلام دوستان من نظام قدیم بودم رشتم کامپیوتره 

میخوام از اول یه رشته دیگه نظام جدید بخونم 

به نظرتون انسانی بهتره یا تجربی 

خیلی سختن یا اگه خیلی بخونی موفق میشی؟

باز میشه این در  صبح میشه این شب   صبر داشته باش!

وا خب عزیزم سلیقه ایه چ شغلی دوست داری 

من عشق پزشکی دارم و روپوش سفید صد در صد تجربی

ی بیمار روانی رو بستن ک خودکشی نکنه  تو اتاق بغلیی بیمار سرطانی داره برای زنده موندن التماس میکنه     زندگی همینه همین قدر مزخرف خدا یکی 
وا خب عزیزم سلیقه ایه چ شغلی دوست داری  من عشق پزشکی دارم و روپوش سفید صد در صد تجربی

من روانشناسی پزشکی و وکالت رو خیلی دوست دارم . سختی درسا هم برام مهمه البته  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب بستگی به خودت داره حفظیاتت خوبه اگه خوبه خب انسانی

لی اگه تو درس های مفهومی خوبی تجربی 

البته خب جفتشون سخته و تجربی سخت تر از انسانیه ولی من نظرم اینه که هر کس تلاش کنه و علاقه داشته باشه به خواستش میریه زیاد بخونی میشه اگه نمیشد که انقدر دکتر و وکیل نداشتیم تو مملکت

2728
خب بستگی به خودت داره حفظیاتت خوبه اگه خوبه خب انسانی لی اگه تو درس های مفهومی خوبی تجربی  ال ...

عاشق پزشکیم یا وکالت . 

چند سالته حیف نیست اینهمه از عمرت رو دوباره هدر بدی چرا همون کامپیوتر رو ادامه نمیدی برو دانشگاه ای تی بخون خیلی هم در امدش بالاست الان بخوای کمه کمش دکتر عمومی بشی ۸ سالی طول میکشه اگر بخوالی تخصص بگیری که بیشتر 

چند سالته حیف نیست اینهمه از عمرت رو دوباره هدر بدی چرا همون کامپیوتر رو ادامه نمیدی برو دانشگاه ای ...

۱۹ سالمه . راستش از رشتم خیلی خسته شدم . چون تجدیدی اوردم و نتونستم پاس کنم به شدت زده شدم میخوام برم یه رشته ای که علاقه دارم . سال اول دبیرستان گیر دوست ناباب افتادم نزاشتن درست درسمو بخونم که بخوام انتخاب رشته کنم معدلم اومد پایین . خیلی حسرت میخورم میخوام جبرانش کتم

۱۹ سالمه . راستش از رشتم خیلی خسته شدم . چون تجدیدی اوردم و نتونستم پاس کنم به شدت زده شدم میخوام بر ...

خب عزیزم دقت کنا اگه توی رشته کامپوتر تحت تاثیر قرار گرفتی و تجدید اوردی خب تجربی و انسانی سه چهار برابر سخت تره نری بخونی اونوقت تو اونم تجدید بیاری اونطوری یلی عزیت میشی گلم

خب عزیزم دقت کنا اگه توی رشته کامپوتر تحت تاثیر قرار گرفتی و تجدید اوردی خب تجربی و انسانی سه چهار ب ...

خب اونموقع نمیخوندم و اون رشته رو هم مجبوری رفتم چون بخاطر معدل پایینم انتخاب بهتری نداشتم ولی حالا تصمیم گرفتم با اراده برم‌جلو

من روانشناسی پزشکی و وکالت رو خیلی دوست دارم . سختی درسا هم برام مهمه البته    

اگه سختیش برات مهمه برو انسانی

الان پزشک شدن خیلییییی سخت شده و تلاش و انگیزه بالا و مشاور خیلی خوب میخواد

عرضی نیست...

عزیزم اینا جفتش سخته اما سختی تجربی از این لحاظ که برای کنکور تعداد داوطلبین زیاده و بالطبع باید خیلی تلاش کنی چون رقابت زیاده و اگه هدفت از تجربی پزشکی باشه باید قوی کار کنی . انسانی چون نفرات کمترن رتبه و تراز خوب آوردن راحت تره اما برای این دو رشته روان و حقوق رقابت زیاده و مثل پزشکی برای تجربیا هستن . و باید رتبه زیر هزار داشته باشی . یه حسن تجربی اینه که از طریقی می تونی روانشناسی بخونی و برای تجربی رشته تاپی نیس روانشناسی و با رتبه بالا هم قبول میشن . باید ببینی تواناییت تو کدوم بیشتره و اون رو انتخاب کن ‌. به نظر من تجربی بخونی بهتره به شرطی که با فیزیک و ریاضی مشکلی نداشته باشی 

2706