1472
1411

چنددرصد؟

❤أَللَّهُمَّ صَلِّ عَلى فاطِمَةَ وَأَبيها وَبَعْلِها وَبَنيها [وَالسِّرِّ الْمُسْتَوْدَعِ فيها] بِعَدَدِ ما أَحاطَ بِهِ عِلْمُكَ❤                    🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹

بانک آینده بیشترین سود رو میده.بیست درصد.پولتو ببر با قرارداد یکساله بزار اما بعد از یک ماه میتونی تمام پول رو برداشت کنی.من چهل و پنج گذاشتم ماهی هفتصد و چهل.

سکوتم از رضایت نیست...دلم اهل شکایت نیست...هزار شاکی خودش داره...خودش گیره گرفتاره...کسی جرمی نکرده گر به ما این روزها عشقی نمی ورزه،بهایی داشت این دل پیش ترها که در این روزا نمی ارزه...

حراج نصف قیمت دلبند رو از دست ندید .

مجموعه ای از نیاز های نوزاد و کودک

بانک آینده بیشترین سود رو میده.بیست درصد.پولتو ببر با قرارداد یکساله بزار اما بعد از یک ماه میتونی ت ...

بانک اینده مطمئن هست:؟چطور اجازه میدن پول رو برداشت کنیم؟

من کاربری قدیمی ام....😘😍
1473
بانک آینده بیشترین سود رو میده.بیست درصد.پولتو ببر با قرارداد یکساله بزار اما بعد از یک ماه میتونی ت ...

من نفهمیدم..پول رو برداشت کنیم بازم سود میده مگه میشه؟

من کاربری قدیمی ام....😘😍
بانک اینده مطمئن هست:؟چطور اجازه میدن پول رو برداشت کنیم؟

بله.چون موسسه نیست.ی طرحی دارن ک قرارداد یکساله است اما بعد از یکماه میشه برداشت کرد.البته  ب مبلغی ک بعنوان سپرده میزاری هم بستگی داره.

سکوتم از رضایت نیست...دلم اهل شکایت نیست...هزار شاکی خودش داره...خودش گیره گرفتاره...کسی جرمی نکرده گر به ما این روزها عشقی نمی ورزه،بهایی داشت این دل پیش ترها که در این روزا نمی ارزه...
من نفهمیدم..پول رو برداشت کنیم بازم سود میده مگه میشه؟

نه عزیزم اگه پول رو برداشت کنی ک دیگه سود نمیدن.منظورم اینه ک بعضی بانکها اگه پولتو با سررسید یکساله بزاری تا سر سال پولتو نمیدن.اصل مبلغ منظورم هست.اگر بدن هم سود رو از روش کم میکنن.ولی بانک آینده اینطوری نیست.تو نت سرچ کن متوجه میشی.

نه عزیزم اگه پول رو برداشت کنی ک دیگه سود نمیدن.منظورم اینه ک بعضی بانکها اگه پولتو با سررسید یکساله ...

شما پولت رو برداشت کردی بازم بانک اینده سود میده بهت؟

من کاربری قدیمی ام....😘😍
شما پولت رو برداشت کردی بازم بانک اینده سود میده بهت؟

نه عزیزم.اشتباه متوجه شدی.تو نت سرچ کن کامل توضیح میده برات.

1444