2703
2553

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

بستگی به دستورات پزشک داره و اینکه چه دستگاههایی تجویز شده باشه.اگه بیمه تکمیلی دارید برید مرکزی که با اون بیمه تکمیلی طرف قرارداد باشه

خدایا شکرت.ازت میخوام همونطوری که دل ما رو با یه تو دلی شاد کردی دل همه آرزومندها رو شاد کنی‌.

مطمئنا میتونید مرکزی پیدا کنید که طرف قرارداد بیمه ایران باشه و برا شما خیلی کمتر میشه.چون تکمیلی هزینتون رو پرداخت میکنه.مگه اینکه دستگاهی داشته باشین که بیمه پرداخت نکنه

خدایا شکرت.ازت میخوام همونطوری که دل ما رو با یه تو دلی شاد کردی دل همه آرزومندها رو شاد کنی‌.
2714
تو شهر ما ۳۰۰ میشه برا یه عضو البته با دفترچه تامین بدون تکمیلی

من بیمه تامین اجتماعی هم هستم دکترمیدونه بیمه ام یه مرکزی معرفی کرده بهم حتما قبول میکنن دیگه تماس بگیرم ببینم چی میگن

مرسی عزیزم جواب دادی تشکر

من بیمه تامین اجتماعی هم هستم دکترمیدونه بیمه ام یه مرکزی معرفی کرده بهم حتما قبول میکنن دیگه تماس ب ...

خواهش میکنم گلم.همه مراکز طرف قرارداد تامین هستن.تماس گرفتی بپرس که طرف قرارداد بیمه ایران باشن که هزینه ات خیلی کمتر شه

2706