2733
2734
گفتم عزیزم یه گل دختردارم دوست دارم پسرداشتنم تجربه کنم دخترمم باهیچی وهیچکی تودنیاعوض نمیکنم خواستن ...

انشاالله خدا بهتون عنایت کنه،امروز یکی بهم طعنه زد هر کی دختر نداره هیچی نداره گفتم خدا بچه به آدم نمیده برا هوس میده برا عوض فرقی نداره دختر و پسر 

من مشتعل عشق علی ام چه کنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
انشاالله خدا بهتون عنایت کنه،امروز یکی بهم طعنه زد هر کی دختر نداره هیچی نداره گفتم خدا بچه به آدم ن ...

خدانگهدار عزیزت باشه یه عده فقط کارشون دل شکستن منم ازاین ادما زیاددارم اطرافم واسه همون می خوام جنسم جوربشه تادهنشون بسته بشه

خدانگهدار عزیزت باشه یه عده فقط کارشون دل شکستن منم ازاین ادما زیاددارم اطرافم واسه همون می خوام جنس ...

سلامت باشی.   درسته ،خدایی نکرده ناراحت نشی اما اگه دختر داشتم هم میگفتن کسی که پسر نداشته باشه اجاقش کوره و یه مشت حرف مفت

من مشتعل عشق علی ام چه کنم
2738

دعا کنید تورو قرآن به حق این ماه عزیز نی نی تو دلی منم پسر باشه چون به مادرشوهر منم میگن عروسای شما دختر زا هستن اونم پیر زنه دلش می شکنه از این بابت خیلی ناراحته