1464
1459
عنوان

کیا تو سونوی ان تی جنسیت نینشون رو درست گفتن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 262 بازدید | 39 پست
دعامیکنی واسم نی نی منم پسرباشه

ایشالله ک هست 😍😍😘

خدایااواسه ارامش زندگیم هرکاری میکنم عاشقدخترم۶ماههحسینمراد دلمو بده دستم به دستایی توه عزیزتر از جان 😍       مرا ببر انجا ک تا ابدباشی ک من بدون #تو ناتمام میمانم !!😍❤
همون سونوی غربالگری ؟درسته؟

سونوی ان تی و آزمایش غربالگری سه ماهه اول 

فقط 19 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پسر قشنگم از خدا میخوام که تورو سلامت بذاره بغلمون😘😘خدایا شکرت....

مامان باباهای عزیز میدونین پول آپ مای بیبی چیه؟

یک پوشک شورتی نازک و نرم، باقدرت جذب بالا. که کش مخصوص 360 درجه دور کمر آن، آزادی وابتکار عمل بیشتری به دلبند شما می ده

برای اطلاعات بیشتر ما رو دنبال کنید

من تو سونو ان تی واسه جنسیت گفت شایدپسره .بعد به شوهرم گفتم گفت به کسی نگو...تو سونو انومالی گفت صد در صد پسره تا لحظه ی زایمانم استرس داشتم که اشتباه نگفته باشه اخه شوهرم رو ابرا بود و خدا رو شکر جنسیت رو درست گفته بودن

1436
انشاالله اگر خدابخواد،تنش سالم ،مگه خودت بدی برا مامان و بابات،دختر و پسر نداره

گفتم عزیزم یه گل دختردارم دوست دارم پسرداشتنم تجربه کنم دخترمم باهیچی وهیچکی تودنیاعوض نمیکنم خواستن یه چیزی دلیل بربدبودن چیزه دیگه نیست

1334
گفتم عزیزم یه گل دختردارم دوست دارم پسرداشتنم تجربه کنم دخترمم باهیچی وهیچکی تودنیاعوض نمیکنم خواستن ...

انشاالله خدا بهتون عنایت کنه،امروز یکی بهم طعنه زد هر کی دختر نداره هیچی نداره گفتم خدا بچه به آدم نمیده برا هوس میده برا عوض فرقی نداره دختر و پسر 

من مشتعل عشق علی ام چه کنم
خودت کدوم دوست داشتی

این یه موهبت الهیه که خدا منو لایق دونسته که مادربشم فارق از جنسیت هرچی که باشه چه دختر چه پسر پاره جونمه جنسیت مهم نیست برام 

فقط 1 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
انشاالله خدا بهتون عنایت کنه،امروز یکی بهم طعنه زد هر کی دختر نداره هیچی نداره گفتم خدا بچه به آدم ن ...

خدانگهدار عزیزت باشه یه عده فقط کارشون دل شکستن منم ازاین ادما زیاددارم اطرافم واسه همون می خوام جنسم جوربشه تادهنشون بسته بشه

1474
خدانگهدار عزیزت باشه یه عده فقط کارشون دل شکستن منم ازاین ادما زیاددارم اطرافم واسه همون می خوام جنس ...

سلامت باشی.   درسته ،خدایی نکرده ناراحت نشی اما اگه دختر داشتم هم میگفتن کسی که پسر نداشته باشه اجاقش کوره و یه مشت حرف مفت

من مشتعل عشق علی ام چه کنم

دعا کنید تورو قرآن به حق این ماه عزیز نی نی تو دلی منم پسر باشه چون به مادرشوهر منم میگن عروسای شما دختر زا هستن اونم پیر زنه دلش می شکنه از این بابت خیلی ناراحته

1331