2726
عنوان

بهتربن خصوصیت اخلاقیه شوهرتون ؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 300 بازدید | 26 پست

مهمان نوازه با اینکه بروز نمیده اما تو‌عمل مهربون خیلی بیشتر از اونچه فکر کنم‌دوسم‌داره .با غیرت با شخصیت و‌سنگینه ‌نجابتش دوس دارم کلا خیلی چیزای خوب داره تو‌کت‌وشلوارم‌ک‌دیگه‌جتلمن جتلمن اقامون عیب ش م‌وای شدیدا بچه ننه س و‌کودک‌درونش پیش خودم خیلی فعال خخخخخخخخ کلا تو‌خونه ب پسر بچه پنج ساله ی شیطون

مهربون

خوش اخلاق

با محبت

قربون صدقه ام میره

سختکوش

تلاش میکنه واسه آینده مون

امیدوار

همراه

پایه

صادق

چشم پاک

وفادار

تکیه گاه محکم

نفسمه❤❤❤❤❤

قشنگ ترین روز زندگیم ۱۴شهریور ۱۴۰۰ شد؛روزی که دخترم،فرشته نازم،شاخه گل ارغوانم،نفسم،دنیا اومد  دخترم پا به دنیا گذاشت و شد همدم مامانش شد دنیای باباش  دوست دارم الینای قشنگم     

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
شغلت چیه نازی

كارمند دولتم عزيزم

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
معلم؟

بانك گلم

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
چ باکلاس😍

عزيزمم😅😅