2726
عنوان

بهتربن خصوصیت اخلاقیه شوهرتون ؟؟؟

300 بازدید | 26 پست

همش از بدیهاشون میگیم، بیاین کمی از خوبیاشون بگیم...

شوهر من دست و دلبازه! خیلییییییی، 

هیچوقت رفتارای زشت و تابلوی خانوادمو به روم نیاورده! هیچوقت!

در حالی که من چون عقده دارم همیشه رفتارای خانوادشو به روش میارم و میزنم تو سرش! خودمم میدونم دارم عقده هامو خالی میکنم! چون خانوادم داغونن!

اسی با اجازه

https://www.ninisite.com/discussion/topic/3240550/بیایید-نظر-بدین

من یک اکستنشن کار ابرو هستم که تار ب تار برات ابرو اکستنشن میکنم..... تهران هستم اگه وقت خواستین پیام بزارین تو تاپیکام هماهنگ میشیم باهم.... کلاس اموزشی هم ک نگم براتون از مدرک و هنرجوهام... پشتیبانی هم تا کاملا وارد بشی من در خدمتتم عزیزم

خیلی زحمت کشه خیلی روزی سه ساعت میخوابه توعمرم کسی به زحمت کشی همسرم وپدرم ندیدم 

الهی راه هیچ کس به بیمارستان و مطب و درمانگاه و دکتر نیفته فقط اونایی که می خوان زایمان کنن برن به دل خوش برگردن لطفا برای سلامتی پدر و مادر منم دعاکنید الهی هیچ وقت استرس سلامتی پدر و مادرتون و نداشته باشید 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تا حالا هيچوقت از بدياش نگفتم براي كسي يا اين سايت

چون انقد خوبي هاش زيادن ك بدي هاش يادم نمياد

خوش اخلاق 

خوش صحبت 

منطقي 

مهربون 

مسئوليت پذير 

خلاق 

راستگو 

با پشتكار بالا 

و........

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2728

بهترين خصوصيتش اينه كه صداشو نميشنوم

ميشه لطفا براي حل مشكل مادرم دعا كنيد؟😔 ، لطفا اگه دعا كرديد بهم بگيد تا براتون حمد و ذكر يونسيه بخونم، خيلي سخته مادرت جلوي چشمات آب بشه و هيچكاري ازت برنياد، خدا رو بابت تمام نعماتي كه به من ارزاني داشته، شكرميكنم، ممنون ميشم در تاپيك چالش ناشناسم شركت كنيد🙂🌹 https://harfeto.timefriend.net/16393378956800

صبوره ،جواب حرفای زشتمو نمیده، کارای خونه رو میکنه، عقده ای نیست، منو خیلی خوشگل و خفن میبینه، و.. 

ما در جوار یکدیگر زندگی می کنیم، پس اولین مقصود ما در زندگی این است که به یکدیگر محبت کنیم و اگر نمی توانیم دست کم دیگران را آزار ندهیم. نظراتمان را به همدیگر تحمیل نکنیم.
تا حالا هيچوقت از بدياش نگفتم براي كسي يا اين سايت چون انقد خوبي هاش زيادن ك بدي هاش يادم نمياد خو ...

ددقیقا مث همسر من❤

دوست عزیزم واسه حاجت دلم صلوات میفرستی🙏...خیلی گناه دارم😢...ممنونتم رفیق❤

یکی نیست ک لامصب😂کلی خصوصیت خوب داره

وفاداریش؛چشم پاکیش؛اینکه هر جا حتی اگه مقصرم باشم میگه حق با خانوممه؛البته بعدا میگه ک اشتباه از من بوده؛و اینکه همیشه حواسش بهم هس

از من بعیدبود؛اما......عاشقت شدم ❤از تو بعید نیست.......جهان عاشقت شود....♡S♡
ددقیقا مث همسر من❤

خوشبخت باشين هميشه❤️

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

مهربون . دلسوز. باعشق. مسئولیت پذیر . اصلنم خسیس نیست اصلننننن . این بهترین حسن هر آدمی میتونه باشه 

تو۱۶ هفته بارداری دخترمو ب علت ناهنجاری ازدست دادم . میشه بره اینکه بارداری بعدیم سالم باشه صلوات بفرستین... روحیم داغونه ❤
2706