1421
1411
عنوان

بهتربن خصوصیت اخلاقیه شوهرتون ؟؟؟

272 بازدید | 26 پست

همش از بدیهاشون میگیم، بیاین کمی از خوبیاشون بگیم...

شوهر من دست و دلبازه! خیلییییییی، 

هیچوقت رفتارای زشت و تابلوی خانوادمو به روم نیاورده! هیچوقت!

در حالی که من چون عقده دارم همیشه رفتارای خانوادشو به روش میارم و میزنم تو سرش! خودمم میدونم دارم عقده هامو خالی میکنم! چون خانوادم داغونن!

تا حالا هيچوقت از بدياش نگفتم براي كسي يا اين سايت

چون انقد خوبي هاش زيادن ك بدي هاش يادم نمياد

خوش اخلاق 

خوش صحبت 

منطقي 

مهربون 

مسئوليت پذير 

خلاق 

راستگو 

با پشتكار بالا 

و........

❤️خدایا میشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤️

خانوما خبر دارید فرش ارزون شد ؟

1436
تا حالا هيچوقت از بدياش نگفتم براي كسي يا اين سايت چون انقد خوبي هاش زيادن ك بدي هاش يادم نمياد خو ...

ددقیقا مث همسر من❤

دوست عزیزم واسه حاجت دلم صلوات میفرستی🙏...خیلی گناه دارم😢...ممنونتم رفیق❤
1432

یکی نیست ک لامصب😂کلی خصوصیت خوب داره

وفاداریش؛چشم پاکیش؛اینکه هر جا حتی اگه مقصرم باشم میگه حق با خانوممه؛البته بعدا میگه ک اشتباه از من بوده؛و اینکه همیشه حواسش بهم هس

چشمهایت را میبوسم....میدانم هیچ کس در هیچ لحظه ای از آفرینش؛آنچه را که من در گرگ و میش نگاه تو دیدم؛نخواهد دید.....♡S

مهربون . دلسوز. باعشق. مسئولیت پذیر . اصلنم خسیس نیست اصلننننن . این بهترین حسن هر آدمی میتونه باشه 

یجوری عاشقتم که همه رو کرده کلافه🤩 ... مگه مثل توبازم هست ؟🤔 داری میشکنی سرو دست🤨 ...  یموقعه نشی یه مجرم آخه خنده هات کشنده اس😁😘😘😍😍
1396

مهمان نوازه با اینکه بروز نمیده اما تو‌عمل مهربون خیلی بیشتر از اونچه فکر کنم‌دوسم‌داره .با غیرت با شخصیت و‌سنگینه ‌نجابتش دوس دارم کلا خیلی چیزای خوب داره تو‌کت‌وشلوارم‌ک‌دیگه‌جتلمن جتلمن اقامون عیب ش م‌وای شدیدا بچه ننه س و‌کودک‌درونش پیش خودم خیلی فعال خخخخخخخخ کلا تو‌خونه ب پسر بچه پنج ساله ی شیطون

مهربون

خوش اخلاق

با محبت

قربون صدقه ام میره

سختکوش

تلاش میکنه واسه آینده مون

امیدوار

همراه

پایه

صادق

چشم پاک

وفادار

تکیه گاه محکم

نفسمه❤❤❤❤❤

آجی جونیا مامان خانوما به حق این ۲ماه عزیز یه صلوات مهمونم کنید بعد محرم صفر عروس شم☹😥😣😢🙈خیلی وقته عقدم🙁منم ساداتم دعاتون میکنم😢😢😢زلف بر باد مده تا ندهی بر بادم   
1331