2726
عنوان

خانمای باردار کیا ترس و استرس دارن راجب نی نیشون

| مشاهده متن کامل بحث + 212 بازدید | 42 پست

عزیز دلم مادر شدن با نگرانی همراهه الان میخوای ببینی ش.

دنیا بیاد نگران غلت زذن راه رفتن حرف زدن و ... خواهی بود.

فقط یه نصیحت خواهرانه بهت میکنم، استرس رو از،خودت دور کن که خدایی نکرده شیرت خشک نشه و مثل من نشی.

بعد 17 ماه هنوزم اینکه پسرم سینه مو ول کرد غذابم میده.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خانومامن شش هفتمه.صب که حواب بودم پسرم محکم زدپهلوم تاالان پهلوم دردمیکنه.ممکنه چیزی بشه 

اگه درد شدید و خونریزی نداری خیلی جای نگرانی نداره میخوای فردا یه سونو برو مطمئن شو بعد اینم می خوابی دور و بر شکمت بالش بذار 

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 
2728
اگه درد شدید و خونریزی نداری خیلی جای نگرانی نداره میخوای فردا یه سونو برو مطمئن شو بعد اینم می خواب ...

نه دردی ندارم هفتع13سونودارم 

وزن اول😢😢100وزن الان 71وزن هدف😍😍64باقد165
نه بابا خدا نکنه فعلا مونده😁

شما ک تجربه دارین من ۱۴هفتمه دردای ممتد زیر دلم دارم شبیه پریود ولی انقباض نیس یه دل درد یسره طبیعیه؟؟

سلام خدای مهربون من چقد دلم تنگه برات خدای من وقتایی ک یادم میادچقدر کمکم کردی بغض میکنم خدای مهربونم بااااااازم مثل همیشه کارم گیره اومدم در خونت وایسادم خداجونم درو به روم باز کن ببرم تو خونت یه چایی مهمونم کن بهم لبخند بزن بگو باز چی شده یاد من افتادی باز چی میخوای اومدی سراغم منم سرموبندازم پایین بگم خدایا میدونم بی معرفتم اما اومدم سلامتی همسرم و تو دلیمو ازت بگیرم😔بازم به روم بخندی و بگی برو بنده بی معرفت من خیالت راحت باشه....خدیا عااااااشقتم
تا الان ۱۱تا سونو دادم اسم بیارم شوهرم لهم میکنه

حق داره شما رو نگفتم که سونو بدی اون خانم که بچش لگد زده تو پهلو رو گفتم من بارداری قبلیم انقدر درد داشتم انقد آزمایش ادرار و سونو دادم یه پرونده داشتم قد دفترصد برگ همشم بدون مشکل بود  

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 
بقران من از هفته ۸تا الان یسره دل درد

من از هفته ۱۳تقریبا شروع شد اول فک کردم سنگین برداشتم ولی بعد اون بعضی وقتا میگیره شبیه پریودامه ولی کمتره زمینو گاز نمیزنم خیلی میترسم🙁

سلام خدای مهربون من چقد دلم تنگه برات خدای من وقتایی ک یادم میادچقدر کمکم کردی بغض میکنم خدای مهربونم بااااااازم مثل همیشه کارم گیره اومدم در خونت وایسادم خداجونم درو به روم باز کن ببرم تو خونت یه چایی مهمونم کن بهم لبخند بزن بگو باز چی شده یاد من افتادی باز چی میخوای اومدی سراغم منم سرموبندازم پایین بگم خدایا میدونم بی معرفتم اما اومدم سلامتی همسرم و تو دلیمو ازت بگیرم😔بازم به روم بخندی و بگی برو بنده بی معرفت من خیالت راحت باشه....خدیا عااااااشقتم
2706