2733
2734
عنوان

شوهر بیمعرفتم بدجور آتیشم زد😔نمیتونم کناربیام

| مشاهده متن کامل بحث + 367371 بازدید | 1537 پست

نزدیکه پریودته استاتر جان. بخدا نزدیک پریودته. برو چک کن تاریخشو ببین واقعا یه هفته قبل از پریودت هست یا نه. چون خیلی از خانوما از جمله خوده من قبل از پریود خیلی حساس میشیم تو هم قبل پریودته خیلی حساس شدی. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من یه خواهر دارم ۶سال ازم بزرگتره ولی خیلی زیباست چندین سال پیش جدا شد اومد پیش پدرمادرم من متوجه نگ ...

عجب شوهر ی داری تو! چه خوش اشتهامعلومه شوهرت تنوع طلبه، کارخیلی بدی کرده، نزارخواهرتوببینه، دلیل جداییشون چی بود؟

ازقدیم گفتن خوشگلی دردسرداره دیگه

کاش فقط سنگدل بود امشب فهمیدم حیوون شرف داره ب این اخه چطور تو روی من بگه حیف و خوشگل بوده و افسوس ...

درسته نباید اون حرفا رو میزد

خوبه تو هم از خاستگارات حرف بزنی و بگی حیف و فلان و...

نباید اون حرفا رو میزد و نباید شما رو حساس میکرد

کارش اشتبا بود

2728
من یه خواهر دارم ۶سال ازم بزرگتره ولی خیلی زیباست چندین سال پیش جدا شد اومد پیش پدرمادرم من متوجه نگ ...

یا امام حسین😔😔😔😔

بحثتون رو با ادم معلوم الحال بااین جمله خاتمه بدین...تو ن شعورشو داری ک حرف منو بفهمی و ن سوادشو داری ک منو قانع کنی!!!!!!پس بیخیال           ازونجایی ک شان و شخصیتم اجازه نمیده باهات همکلام بشم تنهات میذارم🙂 
بعد گفت ب همه مقدسات قسم بچه پدرم نیستم اگر ذره ای تو این سالها بفکر کسی بودم یا هرچیزی ک تو فکرمیکن ...

خوشبحالت که گفت میام دنبالت.شوهر من که اگ من قهر کنم میگه همون جا بمون به ....اصلا نازمو نمیکشه البته من هنوز قهر نکردم برم خ بابام ولی اگ برمم میدونم واسش مهم نیس

یا امام حسین😔😔😔😔

رفتی؟؟همسرت الان دیگه چیزی نمیگه؟؟

علی؟!!!!!                                                                           همسر عزیزتر از جانم💖 خداروشکر میکنم که تورو با من آشنا کرد.. خداروشکر میکنم که همسرم شدی و دنیامو زیباتر کردی.. خداروشکر میکنم که بابای پسرم تو هستی👶💗یادمه اولین‌بار که منو دیدی گفتی میخوام خانوم خونم باشی و من باورت نکردم..تورو از خودم روندم💔 ولی الان پنج ساله که خانوم خونتم و بابتش هزاران بار خداوند رو شکر میکنم💋بمونی برام مرد بی نظیر من🤴👸💞💞💞
2738

بهم زنگ زد جواب دادم😔گفت ۱۰ونیم اماده دم در باش ک خیلی خستم 

خیلی صداش ناراحت بود.احتمالا ایشون طلبکار و نارحت ازمن

حتما توقع هم داره من نازشو بکشم و عذرخداهی کنم

بحثتون رو با ادم معلوم الحال بااین جمله خاتمه بدین...تو ن شعورشو داری ک حرف منو بفهمی و ن سوادشو داری ک منو قانع کنی!!!!!!پس بیخیال           ازونجایی ک شان و شخصیتم اجازه نمیده باهات همکلام بشم تنهات میذارم🙂 
خوشبحالت که گفت میام دنبالت.شوهر من که اگ من قهر کنم میگه همون جا بمون به ....اصلا نازمو نمیکشه البت ...

اگر میرفتم بحالت قهر واقعی شاید نمیومد چون بدش میاد و تاحالام نرفتم

ولی الان گفتم چندروزی میمونم خودم میام ک اومد مثلا حرف بزنه

اوایل ازدواج گفت قهر خونه پدرت خط قرمزه منه

اگر زمانی بفکرت رسید بری ب این فکرکن ک دیگه همه چیز نمومه من نمیام دنبالت و زنی رو ک بره خونه باباش دیگه نمیخام

الان چون گفتم میرم و خودم میام اومده

وگرنه خیلی مغروره

بهم زنگ زد جواب دادم😔گفت ۱۰ونیم اماده دم در باش ک خیلی خستم  خیلی صداش ناراحت بود.احتمالا ایش ...

راحت نبخش ی درسی بهش بده که هیچ وقت فراموش‌نکنه و دیگه از این‌حرفای مفت نزنه 

Break up with your comfort zone

خیلیاتون اصلا نمیتونین حال دلم و درک کنین چون اصلا تو این موقعیت نبودین

بهرخال خیلی سخت بهم گذشت و میگذره

امیدوارم توقع عذرخواهی نداشته باشه حداقل

متاسفم واس خودم ک ضعیف بودم و نتونستم قشنگ تنبیهش کنم و نرم خونه😔😔😔

توقع داشتم واقعا از دلم دربیاره

الان ک حق ب جانب شده بیشتر بدم اومد ازش

2706