2726
عنوان

شوهر بیمعرفتم بدجور آتیشم زد😔نمیتونم کناربیام

| مشاهده متن کامل بحث + 367371 بازدید | 1537 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دیگه ب پسرم گفتم برو در گوش  بابایی بگو جیش دارم ک یعنی پاشیم بریم.رمزمون مثلا😐 شوهرم انگار ن ...

ساییده شدم لپ مطلبو بگو🤨😐

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....
2728

خلاصه دیدم ن بابا شوهرم پروتر ازین حرفاست و خودشو زده ب اون راه خودم بلندشدم و گفتم علی اقا (یعنی بلندشو من منتظرم)یهو عموش گفت کجا و بهرحال رفتیم ازونجا و تو ماشین من قهر از رفتار زشت شوهرم و شوهرمم سکوووووت و طلبکار ک چرا بلندم کردی 

دلم نمیخاست من سرحرف بازکنم ازطرفی کنجکاو بودم ک اونا کی بودن اخه

بحثتون رو با ادم معلوم الحال بااین جمله خاتمه بدین...تو ن شعورشو داری ک حرف منو بفهمی و ن سوادشو داری ک منو قانع کنی!!!!!!پس بیخیال           ازونجایی ک شان و شخصیتم اجازه نمیده باهات همکلام بشم تنهات میذارم🙂 
حالا  نشده یا به هر دلیلی نتونستن تایپ کنن عزیزم شما میتونید ذخیره کنید این موضوع رو برید دور ه ...

استارتر وقتی میخواد ماجرایی رو تعریف کنه میخواد درد و دل کنه.اینجوری که کسی نمی مونه.البته جز یکی دو نفر

خلاصه خودش شروع کرد چ رفتاری بود داشتی ابروم رفت الان میگن اختیارش دست خانومشه

گفتم این حرفای پیرمردای ۷۰ساله رو نزن_وقتی دیدی مهمون دارن بهتر نبود زودتر پامیشدیم ما؟ماشالله یکی نبود از پریز برق بکشِ تورو

گفت اوووه بعد سالی اومدم خونه عموم .گفتم وقتی من همراهتم و اونجا اذیتم بهتر نیست نظر منم بخوای

اون خانومم مجال نمیداد ی چای بخورم ۱۰۰سوالی میپرسید حالم بهم خورد از فضولیاش

یهو گفت اخ اره دیدی چ خانومه مهربدنیه😐

بحثتون رو با ادم معلوم الحال بااین جمله خاتمه بدین...تو ن شعورشو داری ک حرف منو بفهمی و ن سوادشو داری ک منو قانع کنی!!!!!!پس بیخیال           ازونجایی ک شان و شخصیتم اجازه نمیده باهات همکلام بشم تنهات میذارم🙂 
2706