2726
عنوان

احساس خوشبختی💜💛

| مشاهده متن کامل بحث + 298 بازدید | 31 پست
وقتی فهمیدم نی نیم دختره احساس خوشبختی کردم😍

واااای خدا واست نگهش داره

گویند که عشاق جهان😍 عقل ندارند😝 یعنی که تو خری 😆من به مراتب ز تو خرتر 😍🙈😘 دوست دارم همسرجان ❤💋❤💋 خوش اومدی به زندگیمون نی نی کوشولوم 🙈 فکر کنم حکمتی بوده که شب تاسوعا فهمیدم اومدی تو زندگیم قربونت برم نی نی 😍

هر لحظه سعی میکنم احساس خوشبختی داشته باشم حتی واسه نعمتایی ک خیلی عادی شده مثه نفس کشیدن راحت!این کار خودش خوشی جذب میکنه

(حالی خوش باش و عمر بر باد مده)#توکلت علی الله  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

امروز با دوستام رفتیم بیرون حرف زدیم و خندیدیم و احساس خوشی و خوشبختی کردیم با وجود تمام مشکلاتمون

ایشالا همیشه کنار هم به شادی

گویند که عشاق جهان😍 عقل ندارند😝 یعنی که تو خری 😆من به مراتب ز تو خرتر 😍🙈😘 دوست دارم همسرجان ❤💋❤💋 خوش اومدی به زندگیمون نی نی کوشولوم 🙈 فکر کنم حکمتی بوده که شب تاسوعا فهمیدم اومدی تو زندگیم قربونت برم نی نی 😍
2728

پری شب بود شوهرم بی مقدمه گفت پامو از در خونه که بیرون میذارم هیچ زنی به چشمم نمیاد ولی وارد خونه میشم تو رو میبینم نميدونم چم میشه

و فقط تو رو دوست دارم 

همه از پاکی چشم شوهرم تعریف میکنن💗

خوشبختی رو تو خیلی چیزا میدونما بجز اون مورد اصلی ک گفتم.چون خیلی نگراااان بودم...

هر رووووووز بابت خوشبختی و ارامش و داشتن مدرو مادر و خواهر و همسری بی نظیر خدارو شکر میکنم .هرچقدر شکر کنم کمه.زندگیم بدون مشکل نیست .ولی خیلی در مقابل این اشخاص باارزش زندگیم کمرنگه

مژده ای دل ک مسیحا نفسی می آید.برای سلامتی خانوادم یه صلوات میدین؟ممنونم
پری شب بود شوهرم بی مقدمه گفت پامو از در خونه که بیرون میذارم هیچ زنی به چشمم نمیاد ولی وارد خونه می ...

ای جااااان.عشقتون ابدی

(حالی خوش باش و عمر بر باد مده)#توکلت علی الله  
خوشبختی رو تو خیلی چیزا میدونما بجز اون مورد اصلی ک گفتم.چون خیلی نگراااان بودم... هر رووووووز بابت ...

ایشالا همیشه خوشحال و خوشبخت باشی خانومی

هرلحظه ای ک همسرم عمیقا عشقشو ابراز میکنه خوشبختیو باتمام وجود میفهمم همین دو ساعت پیش یهو دستمو ...

ایشالا همیشه کنار هم به شادی خوشی و عشقتون پایدار تا ابد و یک روز

پری شب بود شوهرم بی مقدمه گفت پامو از در خونه که بیرون میذارم هیچ زنی به چشمم نمیاد ولی وارد خونه می ...

واااااای 😍 عشقتون پایدار خانومیییی

ایشالا همیشه کنار هم به شادی خوشی و عشقتون پایدار تا ابد و یک روز

فدات همچنین😍

😔نوش جانش بشود هرکه حرم رفت حسین؛؛؛؛من به جا ماندن از این قافله عادت کردم😢                                                                                                                                                                                        آقا جان گدانمیخواهی؟دختر بی وفا نمیخواهی؟😔         کاش میشد ز من سوال کنی؛دخترم کربلانمیخواهی؟😢                                                                                                امسال دلم خیلی پره آقا....همه دارن میرن،،دارن میان پیشت،،چجوری طاقت بیارم و دلم نگیره؟       یعنی میان اینهمه زائر اضافی ام؟!😢.                     آقا چطوری دووم بیارم تا اربعین بعد....خدایا چرا قسمتم نکردی؟خدایا تو که داری میبینی دلم تو چه حالیه؟خدایا تو که بغضمو میبینی...چجوری ببینم همه میرن ولی من...😢.       
2706