1421
1389

سلام دوستان من یک هفته است ک مسافرتم و اینجا دخترم سرما خورد زنگ زدم ب دکترش علائمشو گفتم گفت بهش چرک خشک کن بده منم رفتم ازیرومایسین 100 خریدم و بهش دادم بعد یک ساعت صورتش کهیر زد بعد بهش اب خنک دادم کهیرا محو شدن تا فرداش ک باز روی صورتش و بازوهاش زد بردم یه دکتر عمومی اون گف به انتی بیوتیک ها حساسیت نشون داده بهش شربت هیدروکسی زی داد گف هر 12 ساعت 10قطره بده الان سه باره ک دادم خیلی بهتر شده اما گرمش که میشه صورتش باز کهیر میزنه بهش خاکشیر و هندوانه دادم کهیرا رفتن زنگ زدم ب دکترش برای دو شنبه ک برگردم  تهران نوبت گرفتم اما خیلی استرس دارم میشه کمکم کنیییید لطفااااا لطفااا راهنماییم کنید

منم مسافرتم پسرم هم سرما خورده هم زیر گردنش قرمز شده بود به اندازه کف دستش من کرم زینک اکساید خریدم زدم بهتر شد اخه پزشک اینجا هیچی نمیفهمه سیتریزین داد فک کنم از همونه 

تو یه مامانی

پس وقت كافي براي خريد نداري!

همين الان ليستت رو بچين

و در خونه تحويل بگير

1390
خیلی استرس دارم خیلییییی دکتر خودش فوق تخصص اطفاله فقط تا دوشنبه صبححح باید صبرررر کنممم

استرس نداشته باش الرژیه دیگه

دکتر تست میگیره دارو میده خوب میشه

دستور غذایی خاصیم میده باید رعایت کنی

تنها مدارا میکنی دنیا عجب جایی شده
به نظرم حساسیت دارویی بوده فعلا خنکی بهش بدین و مایعات اگه حنا در دسترس دارین تنش رو بشورین تا وقتی ...

اخه من دارو رو دو روزه ک قطع کردم فقط روز اول 5 سی سی دادم تا الان نباید اثرش از بین میرفت؟

1376